Przemyśl

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
lukasz.www
Stały bywalec
Posty: 275
Rejestracja: 2007-04-29, 11:18
Pojemność akwarium: 112
Imię: £ukasz
Lokalizacja: Przemyśl

Przemyśl

Post autor: lukasz.www » 2007-07-09, 15:08

Polecam sklep zoologiczny Pirania na ul. Wybrzeże Jana Pawła II w w blaszaku sklep najlepiej zaopatrzony w sprzęt, ryby, pokarmy, rośliny, itp. Sprzedawca wie coś o rybach i doradzi ale nie zawsze.
Nie polecał bym sklepu zoologicznego na ul. Glazera Panda sprzedawcy często są zmieniani i zieloni, jak raz kupowałem ryby i poprosiłem o neonki to babka spytała się która to ryba, myślałem że zjadę, a wręcz osłupiałem jak kogoś takiego można przyjąć do sklepu, pewnie jak bym chciał kupić tę rybę co jest na dnie (zdechła) to pewnie by mi wyłowiła, sklep mało zaopatrzony, roślin zero, tylko sztuczne i to parę sztuk, szkoda gadać, kiedyś dawno jakieś 6 lat temu to był nieźle zaopatrzony ale szef tak doradzał tak by tylko sprzedać, jak zaczynałem z akwarium byłem zielony co do ryb i doradził mi wielopłetwiec bo mi się spodobał to łagodna ryba a po paru dniach nie miałem żadnej małej rybki i musiałem oddać. To tak mała moja historia.
Następny sklep do Zooland na ul. Plac na bramie, miła obsługa ale mały wybór rybek i sprzętu, bardziej nastawiony na inne zwierzaki, ale pokarmach mamy wybór.
Kolejny sklep na ul. Serbańskij, ale tam to niema co iść sklepik 5m na 5m kicha a o wyborze już nie wspomnę.
dawno nie byłem także nie wiem jak teraz tam jest, ul Lwowska koło MPK, kiedyś to najlepiej prosperujący sklep zoologiczny w Przemyślu teraz to nie wiem, ale jak będę obrazu dam znać na forum.
Jest jeszcze chyba ze 3 zoologiczne ale nastawione na wędkarskie artykuły i gryzonie, to nie będę opisywał.

Pozdrawiam

Snake
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2007-07-13, 08:59
Pojemność akwarium: 200
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Przemyśl

Post autor: Snake » 2007-07-13, 09:10

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Obecnie jedynym sensownym sklepem akwarystycznym w Przemyślu jest "Pirania".
Pozwoliłem sobie odwiedzić sklep przy ul. Glazera i muszę powiedzieć, że całkowicie się rozczarowałem. Wybór ryb znikomy, roślin całkowity brak.
Co do Zoolandu to ten sklep nigdy nie wyróżniał się niczym szczególnym. Raz, ku mojemu zdziwieniu spotkałem tam paletki.
Sklep na Lwowskiej był świetny kiedy zaczynałem swoje początku z akwarystyka (kilka grubych lat temu). Ale systematycznie się pogarszał, aż w pewnym momencie stał się po prostu nieatrakcyjny. Ja równiez byłem w nim bardzo dawno temu, nawet nie wiem czy jeszcze działa :)
Pozostałe sklepy nadają się najwyżej do zakupu karmy dla kota :)

ODPOWIEDZ