Zaskoczenie

Dzial poświęcony ogólnie akwariom slodkowodnym.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
lolek
Zakręcony forumowicz
Posty: 1320
Rejestracja: 2007-09-02, 20:12
Pojemność akwarium: 126
Imię: Karol
Lokalizacja: WGM
Kontakt:

Zaskoczenie

Post autor: lolek » 2007-10-31, 18:01

:shock: wiem że mogę się troszkę wygłupić tym tematem ale cóż, historia warta opisania.

Dzisiaj rano wstałem troszkę wcześniej tak ok 5am spoglądam w akwarium zapalam oświetlenie nocne zrobione z diód i co widzę góra cabomby była złożona tak jakby był to łodyga, normalnie jest przepięknie rozpostarta. To samo było z rotalą wspaniałą jej górne liście przylegały do łodygi :shock:
Zauważyliście kiedyś coś takiego????

P.S. Jeszcze jedna dziwna sytuacja: mianowicie patrze gdzie są rybki a tam trzy neonki jeden za drugim świrują po całym akwa.

Ach wspaniały jest świat w akwarium, nie ma lepszego hobby.
Poświęć 2 minuty na poszukiwania odpowiedzi w istniejących tematach, po dwóch minutach załóż nowy temat

Awatar użytkownika
D4ni3l
Zakręcony forumowicz
Posty: 1393
Rejestracja: 2006-12-21, 20:31
Pojemność akwarium: 240
Imię: Daniel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zaskoczenie

Post autor: D4ni3l » 2007-10-31, 22:34

lolek pisze::shock: wiem że mogę się troszkę wygłupić tym tematem ale cóż, historia warta opisania.

Dzisiaj rano wstałem troszkę wcześniej tak ok 5am spoglądam w akwarium zapalam oświetlenie nocne zrobione z diód i co widzę góra cabomby była złożona tak jakby był to łodyga, normalnie jest przepięknie rozpostarta. To samo było z rotalą wspaniałą jej górne liście przylegały do łodygi :shock:
Zauważyliście kiedyś coś takiego????

P.S. Jeszcze jedna dziwna sytuacja: mianowicie patrze gdzie są rybki a tam trzy neonki jeden za drugim świrują po całym akwa.

Ach wspaniały jest świat w akwarium, nie ma lepszego hobby.
Ja u siebie nie zaobserwowałem tego, ale myślę, że to naturalne, że roślinki w nocy się "składają". Tak samo jest z roślinami, które żyją w ziemi :)

Akwarystyka jest piękna.. wiem :)
Niektórym od władzy odbija... cóż poradzić.

Awatar użytkownika
werisal
Forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2007-09-15, 16:02
Pojemność akwarium: 0
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Zaskoczenie

Post autor: werisal » 2007-10-31, 22:39

Jak ja wam wszystkim zazdroszcze :cry: Oglądać rybki, rano wieczór wednie w nocy... Kiedy tylko dusza zapragnie. I na dodatek nie jesteś w stanie wiedzieć na temat akwarium wszystkiego, czego przykładem jest lolek ;-) Zawsze znajdzie się coś co jest warte uwagi i moze być nowością, ale w naturze czymś całkiem naturalnym ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
lolek
Zakręcony forumowicz
Posty: 1320
Rejestracja: 2007-09-02, 20:12
Pojemność akwarium: 126
Imię: Karol
Lokalizacja: WGM
Kontakt:

Re: Zaskoczenie

Post autor: lolek » 2007-11-01, 06:08

Zaraz wyjeżdżam ciekawe jak będzie wyglądało akwa za 4 dni??? Mam nadzieję że będzie jeszcze "wyglądało"
Poświęć 2 minuty na poszukiwania odpowiedzi w istniejących tematach, po dwóch minutach załóż nowy temat

hugh
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2007-10-22, 21:33
Pojemność akwarium: 0
Imię: Hubert
Lokalizacja: Filipiny

Re: Zaskoczenie

Post autor: hugh » 2007-11-02, 21:31

U mnie kabomby tez tak maja w nocy tego nie widzialem ale jeszcze jak swiecilo sie swiatlo powoli juz sie skladala im pozniejszy wieczor. Dlatego teraz zrobilem tak ze o 20 wylacza sie swiatlo.

Awatar użytkownika
lolek
Zakręcony forumowicz
Posty: 1320
Rejestracja: 2007-09-02, 20:12
Pojemność akwarium: 126
Imię: Karol
Lokalizacja: WGM
Kontakt:

Re: Zaskoczenie

Post autor: lolek » 2007-11-04, 17:53

Wróciłem z weekendu. Rybki po mojej 4 dniowej nieobecności maja się dobrze, są żwawe i GŁODNE. Roślinki sporo podrosły, a w szczególe Rotala Wspaniała.
Poświęć 2 minuty na poszukiwania odpowiedzi w istniejących tematach, po dwóch minutach załóż nowy temat

Awatar użytkownika
Akwarybka
Moderator
Posty: 3394
Rejestracja: 2007-02-06, 18:51
Pojemność akwarium: 63
Imię: Basia
Nazwisko: Waluś
Lokalizacja: St. Neots, Cambridgeshire
Kontakt:

Re: Zaskoczenie

Post autor: Akwarybka » 2007-11-05, 16:34

Ja składanie się zauważyłam u nadwódki wielonasiennej. zawsze patrzę wieczorem na akwa :mrgreen:

Oloakwa
Stały bywalec
Posty: 334
Rejestracja: 2007-09-06, 19:15
Pojemność akwarium: 30
Imię: Olek
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Zaskoczenie

Post autor: Oloakwa » 2007-11-13, 10:54

Ja też kidyś wstałem okolo 5 może 4:30 zaswiecilem akwa i się wystraczyłem moczarki jakoś złożony myśle że jakaś choroba czy cos no ale tak to juz jest z tymi roślinkami;]
Jeśli pomogłem to naciśnij pomógł :D
________________________________

ODPOWIEDZ