Moja przygoda"akwarysty"

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
mlody1221
Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: 2007-07-23, 13:25
Pojemność akwarium: 112
Imię: Adrian
Nazwisko: Olbrzymek
Lokalizacja: Uniejów
Kontakt:

Moja przygoda"akwarysty"

Post autor: mlody1221 » 2008-03-04, 20:55

Wypada zacząć od Cześć więc piszę Cześć a teraz chyba należy zacząć od samego początku, tak więc :

Hmmm... Mam 2 starszych braci (od jednego z nich zaraziłem się akwarystyką... Na początku jak maiłem kilka lat mój brat w 20 litrowym akwarium miał gupiki ( żadnych filtrów, kamyczków nic same rybki) i tak zawsze było ich dużo bo przecież to gupiki i to mi się podobało...
Następnie nie wiem jak i kiedy ale wiem że po jakimś czasie u mnie w domu pojawiło się akwarium 90 litrowe, które już miało filtr, grzałkę, świetlówki, żwirek... Miałem tam wiele gatunków ryb i żadnej rośliny (poprzednia prezentacja mojego akwarium to przypominała). Potem urosłem i trochę razem z bratem czyściłem, kupowałem rybki, karmiłem. Po jakimś czasie brat przyniósł górę głazków i korzeń (które mam do dziś) tymi zmianami wszyscy byli zachwyceni.... No a potem to brat się wyprowadził i ja się opiekowałem akwarium... Wszedłem na to forum i tu szok... (w sumie wcale się nie znam). Następnie rodzice wyjechali do Belgii do pracy (a ja już wiedziałem że jak przyjadą to będę chciał wiele zmian w aqua) no i przyjechali... Remont... I po remoncie (już trochę nauczony z forum) kupiłem akwarium... dostałem roślinki od sąsiada, kupiłem neonki, kupiłem krewetki i akwarium jest jakie jest...A jakie jest to możecie zobaczyć w galerii w moim temacie... :mrgreen:

Awatar użytkownika
elsaper
Stały bywalec
Posty: 210
Rejestracja: 2008-02-23, 18:57
Pojemność akwarium: 200
Imię: Marcin
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Moja przygoda"akwarysty"

Post autor: elsaper » 2008-03-05, 20:57

No starszy o 2 lata (albo o 1.5 bo nie wiem jaki miesiac), tez akwarystyka duzo juz nas :D
"Rocky Darkness 2011"
Obrazek

Awatar użytkownika
kbtor
Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: 2007-11-30, 16:48
Pojemność akwarium: 0
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: - diabli wiedzą -

Re: Moja przygoda"akwarysty"

Post autor: kbtor » 2008-03-06, 23:23

Ja w ten sposób wciągnąłem brata w akwarystyczną przygodę :mrgreen:
Natomiast siostra lubi karmić i oglądać rybki, ale jak coś trzeba zrobić, to nagle znika :-P
Obrazek

ODPOWIEDZ