Gdynia

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

eorl
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 2007-03-04, 15:08
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Reda

Gdynia

Post autor: eorl » 2007-03-04, 15:16

Cześć,
do akwarystyki powróciłem po ...nastu latach. Co do sklepów w Gdyni to niestety naciąłem się w sklepie akwarystycznym przy Tesco-Kcyńska. Teoretycznie wszyscy pracownicy mili z dużą wiedzą itp. a wcisneli mi przylgę chińską z opisem, że to taka rybka jak zbrojnik niebieski. Dopiero na spokojnie w domku poszukałem w necie i niestety ale rączki mi opadły. Albo pracownik niezorientowany albo specjalnie wypychają towar który nie schodzi. A może po prostu ja miałem pecha. Pozdrawiam
Rybki powróciły

dorsai
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2007-11-26, 16:52
Pojemność akwarium: 0
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Gdynia

Tesco / kcynska

Post autor: dorsai » 2007-12-27, 13:55

Kupowałem tam kilka razy i za każdym razem uratowała mnie kwarantanna. mają zakażone zbiorniki jakimś paskudztwem i trzeba naprawdę dużo szczęścia, żeby kupić zdrowe okazy.
Polecam sklep na Kartuskiej ( koło dworca Gdynia-Chylonia)

eutanazy
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 2008-05-02, 12:40
Pojemność akwarium: 126
Imię: Czes³aw
Lokalizacja: RUMIA

Re: Gdynia

Post autor: eutanazy » 2008-05-02, 21:59

Co do sklepu "Karina" - to ten przy TESCO - obsługa zakręcona . Niedawno zaniosłem tam filtr TETRA bo nawalił , pani z obsługi stwierdziła ,że nie przyjmie go w ramach gwarancji bo minęły dwa lata od dnia zakupu. Dopiero gdy pokazałem palcem nadruk na kartonie , że TETRA DAJE TRZYLETNIą gwarancję z wyczuwalną pretensją przyjęła go. Z drugiej strony sprzedając sprzęt TETRY czy JBL powinni mieć w ofercie części zamienne np uszczelki ,zawory itp -TETRA NIE POSIADA W POLSCE SERWISU. W moim przypadku rozpatrzenie sprawy potrwa 21 dni, filtr pojedzie gdzieś w okolicę WARSZAWY do generalnego importera. Szkoda było mi moich ryb i zakupiłem filtr JBL za ok 280 zł . Dziś chciałem kupić wkład do tego filtra ,tym razem w sklepie "Karina" przy AUCHAN w Rumi i wcale mnie nie zdziwiło , że takowych brak . Rybki kupowałem w obu sklepach - do dziś pływają .

MARTINES
Zainteresowany
Posty: 31
Rejestracja: 2007-08-16, 17:05
Pojemność akwarium: 45
Imię: Marcin
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gdynia

Post autor: MARTINES » 2008-05-05, 11:15

Sklep przy TESKO - nie polecam !!! 1. Drogo, 2. Ryby w bardzo złym stanie - często widziałem pływające do góry brzuchem i nikt ich nie odławiał , 3. Sprzedają rośliny nie nadające się do akwarium w stylu Dracena itp., 4. Sprzedawcy - ...? nie ma tragedji. Ja tez polecam sklep na ul. Kartuskiej.

ODPOWIEDZ