skoda czesci

Kalisz

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
martyna
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: 2006-11-20, 21:48
Pojemność akwarium: 60
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Kalisz

Post autor: martyna » 2007-01-11, 20:02

W Kaliszu przy ul. Wojska Polskiego (obok Leader'a Price'a) jest sklep zoologiczno-wędkarski. Sprzedawca (jeden z dwóch) ma bardzo dużą wiedzę. Ryby w stanie idealnym, młode, zdrowe, duży wybór roślin, ceny niskie... co tu dużo mówić. Polecam ten sklep wszystkim akwarystom, bo ryb tam najwięcej :-) . Mam nadzieję, że sklep będzie jeszcze długo działał w branży, bo do innego już nie chodzę :!:

Awatar użytkownika
RAMZES
Przyjaciel forum
Posty: 844
Rejestracja: 2007-02-25, 00:35
Pojemność akwarium: 0
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Kalisz

Post autor: RAMZES » 2007-03-07, 19:05

Ja osobiście polecam sklep przy skrzyżowaniu ulis Serbinowskiej i Widoku który prowadzi pan Wiesław Wicha posiada on dużą wiedze i oferuje możliwość sprowadzenia każdego gatunku nie tylko ryb i roślin ale zwieżąt po wcześniejszym uzgodnieniu nieraz korzystałem z jego usług i zawsze byłem zadowolony zwierzęta spełniały moje oczekiwania były zdrowe i młode polecam wszystkim zwłaszcza tym którzy mają kłopot ze zdobyciem żadkich w Kaliszu gatunków.

Polecam go zwłaszcza tym któży szukają zdrowych zwierząt i są skłonni zapłacić za nie troche wyszszą cene ( sklep trzyma ceny w średnich cenach w kaliszu).
Ostatnio zmieniony 2008-02-10, 22:18 przez RAMZES, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martyna
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: 2006-11-20, 21:48
Pojemność akwarium: 60
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Kalisz

Post autor: martyna » 2007-03-15, 19:26

Sklep "Nemo" znajduje się naprzeciwko kościoła "Sióstr Nazaretanek", obok budki z lodami i goframi, polecam bardziej sklep "Nemo" na ul. Śródmiejskiej , a odradzam na ul. Lipowej i "Malawi" na ul. Asnyka (chyba Asnyka). W "Nemo" jest miła pani i duży wybór, na ul. Lipowej pani wciska niepotrzebne preparaty, a w "Malawi" nic ciekawego nie ma.
Ostatnio zmieniony 2008-02-10, 22:05 przez martyna, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Martyna

Maciej111
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 2007-05-08, 15:49
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Jarocin

Re: Kalisz

Post autor: Maciej111 » 2007-05-08, 21:15

Potwierdzam, że ten sklep zoologiczny przy tesco na ul. Wojska Polskiego jest godny uwagi. Jak zawsze jestem na zakupach w tesco to z chęcią zaglądam do tego sklepu. Ryby mają w nim młode i zdrowe. Nie zdarzylo mi się jeszcze kupić u nich chorej ryby! Również inne zwierzaki np. świnki morskie mają czysto w klatkach, nie są brudne, widać, ze są zdrowe.

O zoologicznym na ul. Śródmiejskiej nawet nie słyszałem :-) Muszę się tam kiedyś wybrać.

Awatar użytkownika
pavelek
Rekin forum
Posty: 1950
Rejestracja: 2006-12-27, 21:41
Pojemność akwarium: 80
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Kalisz

Post autor: pavelek » 2008-07-13, 13:08

Polcema sklep "NEMO" na ulicy ostrowskiej , jest 2x większy od brata na śródmiejskiej ceny są niskie i jest dużo roślin.
Co do nowego sklepu w galerii kalisz ZOOCENCTRUM nie mam na jego temat jeszcze wyrobionego zdania , ale ceny są badzo wysokie za koszyczek moczarki wołają 10zł w promocji :znudzony:
Ostatnio zmieniony 2009-03-04, 17:59 przez pavelek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RAMZES
Przyjaciel forum
Posty: 844
Rejestracja: 2007-02-25, 00:35
Pojemność akwarium: 0
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Kalisz

Post autor: RAMZES » 2008-07-14, 16:11

Maciej111 pisze:Potwierdzam, że ten sklep zoologiczny przy tesco na ul. Wojska Polskiego jest godny uwagi. Jak zawsze jestem na zakupach w tesco to z chęcią zaglądam do tego sklepu. Ryby mają w nim młode i zdrowe. Nie zdarzylo mi się jeszcze kupić u nich chorej ryby! Również inne zwierzaki np. świnki morskie mają czysto w klatkach, nie są brudne, widać, ze są zdrowe.
Zgadza się zwierzęta mają zdrowe tylko niektóre panie sprzedawczynie w ogóle nie znają się na akwarystyce.

PaPel
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 2008-06-27, 16:04
Pojemność akwarium: 120
Imię: Pawe³
Lokalizacja: kalisz
Kontakt:

Re: Kalisz

Post autor: PaPel » 2008-10-23, 23:14

dziś Panie ramzes przywiozłem ze sklepu o którym mówisz a raczej "clubu" 12 neonów czerwonych i 2 loricarie :)

ODPOWIEDZ