forum

Tutaj prosze pisac wasze pytania i zgłaszać problemy dotyczące forum.

Moderator: ModTeam

gowomb
Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 2007-01-12, 10:33
Pojemność akwarium: 180
Lokalizacja: Namysłów
Kontakt:

forum

Post autor: gowomb » 2007-04-25, 10:49

dlaczego w tym miejscu: Forum Akwarystyczne Strona Główna » Ogólne » ENCYKLOPEDIA roślin i rybek » ROŚLINKI
Można zadawać pytania a nie można odpowiadać??? Normalnie hała!!!
Druga sprawa to proponuję podzielić dział Zrób to sam (bo widzę że nie wielu wie co to oznacza) na dwa działy:>>Konstrukcje DIY(zrobiłeś coś to się pochwal) i >>DIY pomysły, problemy(chcesz coś zrobić to pytaj)
Usuńcie ten śmieszny dział Administracja bo nie wiem czemu ma to służyć macie PW, gg maile i inne bo nie wiem co to symbolizuje i czemu służy
Widzę również że grupa ^Akwarysta zaczęła być grupą zamkniętą

Coraz tu więcej miejsc gdzie nie można wejść lub nawet odpowiedzieć

Michał
Administrator
Posty: 739
Rejestracja: 2006-08-21, 18:07
Pojemność akwarium: 50
Imię: Michał
Nazwisko: Kryński
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: forum

Post autor: Michał » 2007-04-25, 11:14

gowomb pisze:Widzę również że grupa ^Akwarysta zaczęła być grupą zamkniętą
dokładnie. Zbyt dużo dostaje PW o dołączenie do tej grupy dlatego co jakiś czas sami będziemy dodawać nowe osoby.
gowomb pisze:Usuńcie ten śmieszny dział Administracja bo nie wiem czemu ma to służyć macie PW, gg maile i inne bo nie wiem co to symbolizuje i czemu służy
Czyli Twoim zdaniem brdziej sensowne jest wysyłanie do każdego moderatora PW z jakąś tam informacją? Po co utrudnia sobie życie jk może byc dział w którym mozna dać np ogłoszenie.
gowomb pisze:dlaczego w tym miejscu: Forum Akwarystyczne Strona Główna » Ogólne » ENCYKLOPEDIA roślin i rybek » ROŚLINKI
W dziale encyklopedia nie ma mozliwości odpowiadania. Jest to dzial czysto informacyjny. A ze pojawiło się tam pytanie o rośliny to juz nie moja wina, temat został przeniesiony do odpowiedniego działu.
gowomb pisze:Druga sprawa to proponuję podzielić dział Zrób to sam (bo widzę że nie wielu wie co to oznacza) na dwa działy:>>Konstrukcje DIY(zrobiłeś coś to się pochwal) i >>DIY pomysły, problemy(chcesz coś zrobić to pytaj)
nad tym pomyślimy ;)
Coraz tu więcej miejsc gdzie nie można wejść lub nawet odpowiedzieć
przesadzasz...
Michał

Awatar użytkownika
darek
Stały bywalec
Posty: 177
Rejestracja: 2007-02-09, 14:50
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Bremerhaven/Niemcy
Kontakt:

Re: forum

Post autor: darek » 2007-04-26, 08:20

Michał pisze:W dziale encyklopedia nie ma mozliwości odpowiadania. Jest to dzial czysto informacyjny.
w tym wlasnie jest problem ... niektore posty wamagaja uzupelnienia, nieraz nawet malej korekty. Informacje czysto ksiazkowe, bez wskazowek opartych na wlasnym doswiadczeniu nie sa pomoca dla mlodych akwarystow.
Mozecie chociaz dopuscic grupe Akwarysta do pisania odpowiedzi.
otwarty na porady innych, chetnie podziele sie wlasnym doswiadczeniem

ODPOWIEDZ