Gdzie w Radomiu są sklepy z Brzankami??

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Papcio
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2010-06-08, 23:24
Pojemność akwarium: 70
Imię: Mateusz
Nazwisko: Pietrzykowski
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Gdzie w Radomiu są sklepy z Brzankami??

Post autor: Papcio » 2010-06-08, 23:58

Witam! A więc tak jak w temacie. Założyłem akwarium z brzankami i posiadam
Brzankę:Żółtą, Różową, Titeya, Sumatrzańską, Odeskę, Rekinią, Purpurową, Pieciopregą i chyba neonową. To wszystkie które moglem znaleźć, bo nie wiem gdzie szukać :( . [shadow=yellow]Tak więc chcialbym prosic o odpowiedz czy w[/shadow] [glow=red]Radomiu[/glow] [shadow=yellow]znajde w jakimś sklepie inne gatunki brzanek[/shadow]. A jeśli nie, to i gdzie znajde sklepy akwarystyczne w Radomiu. Z góry dzięki za odpowiedz.

Awatar użytkownika
maol
Moderator
Posty: 7898
Rejestracja: 2007-05-25, 14:18
Pojemność akwarium: 200
Imię: Marcin
Nazwisko: Olszewski
Lokalizacja: Łódź

Re: Gdzie w Radomiu są sklepy z Brzankami??

Post autor: maol » 2010-07-02, 15:48

Wskrzeszę ten watek, bo mnie przeraził. Masz te wszystkie ryby w jednym akwarium? Po jednej sztuce?
Glonojady maja specyficzna skórę którą jak pyszczak liźnie to poprostu mi sie w gębie robi źle.

Złote ciacha come back :)

Awatar użytkownika
Szymszon
Stały bywalec
Posty: 216
Rejestracja: 2010-04-07, 16:18
Pojemność akwarium: 112
Imię: Rafa³
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Gdzie w Radomiu są sklepy z Brzankami??

Post autor: Szymszon » 2010-07-05, 14:29

I to jeszcze w 70 litrach...

kuban
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 2008-06-10, 22:05
Pojemność akwarium: 0
Imię: karol
Lokalizacja: radom

Re: Gdzie w Radomiu są sklepy z Brzankami??

Post autor: kuban » 2010-07-05, 20:59

Hehe kolego w Radomiu masz wiele sklepów : ul.Czysta , w stokrotce, w feniksie, okulickiego, żwirki i figury chodziaz tutaj nie polecam bo ma chore ryby , Eclerek , ale jak ty trzymasz w 70litrach tyle ryb to nawet nie chce pomyślec co ty byś trzymał w 25litrach heehhehe . Kolego zmien obsade bo jak widze takiego dręczyciela to az wstyd mi ze ty jestes akwarysta niby i to z mojego miasta :przestraszony:

ODPOWIEDZ