Hurtownie, Giełgy akwarystycze, tańsze sklepy Gdańsk

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

aidi
Przyjaciel forum
Posty: 1100
Rejestracja: 2007-03-24, 13:01
Pojemność akwarium: 50
Imię: Gosia
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Hurtownie, Giełgy akwarystycze, tańsze sklepy Gdańsk

Post autor: aidi » 2010-07-30, 12:47

no cóż w miarę rozwoju w akwa szukam tańszych rozwiązań, jednakże słabo mi idzie potrzebuję hurtownia akwarystyki słodkowodnej (znalazłam hurtownie akwarystyki morskiej) , a chodzi o zakup ryb, roślin a także grzałek i może filtru
jak chodzi op rośliny i mówiąc szczerze nie mam zaufania do allegro czy innych sklepów internewtowych

Awatar użytkownika
Interek
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 2010-07-25, 18:46
Pojemność akwarium: 0
Imię: Daniel
Nazwisko: Wróbel
Lokalizacja: Mszczonów
Kontakt:

Re: Hurtownie, Giełgy akwarystycze, tańsze sklepy Gdańsk

Post autor: Interek » 2010-07-30, 22:13

aidi pisze:jak chodzi op rośliny i mówiąc szczerze nie mam zaufania do allegro czy innych sklepów internewtowych
Można zaufać. Wystarczy że bierzesz za pobraniem najlepiej kurierem ceny są trochę wyższe (czesto o 20zł) ale zawsze gdy przyjedzie do ciebie kurier masz prawo (nie musisz z niego korzystać ) otworzyć przy nim paczkę i sprawdzić czy wszystko jest ok. Jeśli nie wypełniasz pewien formularz i po sprawie. Na drugi dzien albo później dostajesz nowy lepszy towar. Naprawdę polecam takie coś mimo że cena większa ale za to wiesz co kupujesz i masz prawo do wymiany.
Pozdrawiam! Daniel

ODPOWIEDZ