Witam wszystkich!

Jesteś nowy ? Napisz nam coś o sobie ;)

Moderator: ModTeam

Maciej111
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 2007-05-08, 15:49
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Jarocin

Witam wszystkich!

Post autor: Maciej111 » 2007-05-08, 17:22

Witam! Mam na imię Maciej i mam 17 lat. Moze wyda się to dziwne, ale z rybkami akwariowymi mam doczynienia od urodzenia! Rodzice mieli akwarium ponad 100 litrowe i mieli w nim dość dużo rybek. Niestety później musieli zliwkidować, ale dlatego, ze ja nie mogłem żyć bez akwarium to sobie skombinowałem na poczatek takie malutkie ok 14l :D Miałem w nim chyba parkę gupików, później kupiłem "kulę" i chodowałem w niej złotą rybkę. Od jakiś 4-5 lat mam akwarium 25l. trzymałem w nim początkowo "kupe" ryb (2x danio, 4x neon innesa, 5 mieczyków i glonojada)
Tak wiem byłem kamikaze i miałem istną "zupę rybną" w tym akwarium ;-) Ale po tym jak wszystkie "padły" przez jakąś zarazę (kupiłem chorą rybę w zoologu) postanowiłem, że kupię już tylko jedną rybkę - bojownika. Bojownik żył jakieś 2,5 roku i nie dawno padł. Mówię sobie: "Zlikwiduję to akwarium", ale już teraz po tygodniu zaczyna mi czegoś brakować w moim pokoju i chcę ponownie je załorzyć, ale przegladając to forum, natknąłem się na krewetki, które bardzo mnie zainteresowały :-) Odnośnie krewetek mam parę pytań (a raczej dużo,, bo jestem w sprawie krewetek kompletnie zielony) ale o tym już w innym temacie.

to, że tak bardzo lubię akwarystykę zawdzięczam mojemu dziadkowi, który się pasjonował nią. Oj pamiętam jak byłem mały jak mi te jego 3 akwaria w domu się podobały...

zuzia
Zainteresowany
Posty: 29
Rejestracja: 2007-03-03, 20:36
Pojemność akwarium: 150
Imię: Zuzia
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Witam wszystkich!

Post autor: zuzia » 2007-05-14, 21:19

Witam Cię serdecznie na forum
Zuzia,26,lat,Gdańsk i ryby :)

ODPOWIEDZ