Warszawa

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

dasafo
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 2008-05-05, 11:52
Pojemność akwarium: 112
Imię: Damian
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: dasafo » 2008-05-23, 08:03

Moim zdaniem godny polecenia sklep, oczywiście ceny jak to w centrum handlowym, ale ryby w dobrej kondycji, rośliny również, ten młodszy sprzedawca (blondyn) zawsze chętnie podpowiada, sprzedając rośliny pyta o światło itp. I nieraz stojąc obok słyszałem jak sprzedawane są rybki i sprzedawcy rzetelnie mówią czy coś sie nadaje do danego akwarium czy nie (oczywiście bez przesady, ale nie ma wciskania na sile jak najwięcej ryb).

Niedaleko wola parku jest tez sklep coala zoo i tego nie polecam, sprzedawca sprawiał wrażenie wściekłego, ze coś w ogóle chce kupić :zdegustowany:

pyotr
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2008-07-02, 17:03
Pojemność akwarium: 0
Imię: pyotr
Lokalizacja: warszawa

Re: Sklep GALAXIAS Warszawa

Post autor: pyotr » 2008-07-02, 17:11

jeden pisze:Moim zdaniem jeżeli chodzi o rośliny w Warszawie to tylko Sklep GALAXIAS
ul. Koncertowa 3/5 Warszawa(przy wyjściu metra ursynów).
bylem tam i niczego nie znalazlem, nic nul.
oblazlem ten blok nic, obszedlem okolice nic.
jedyne co znalazlem to 4cm srednicy oparzenie na stopie
wiec krew mnie zalala i poszedlem do leclerca
a lecrec nie jest o 500m z tamtad tylko caly kilometr
wrrr

ale przynajmniej w leclercu kupilem co chcialem ;p

roarrr
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 2008-04-02, 13:47
Pojemność akwarium: 0
Imię: Hubert
Lokalizacja: sochaczew

Re: Warszawa

Post autor: roarrr » 2008-07-13, 13:16

to jak? wie ktoś co ze sklepem na koncertowej?

Awatar użytkownika
Bohdan
Przyjaciel forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2008-05-21, 21:47
Pojemność akwarium: 0
Imię: Bohdan
Nazwisko: Jazda Polska PL
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Warszawa

Post autor: Bohdan » 2008-07-13, 21:25

Prawdopodobnie sklep zlikwidowany z dniem 1 czerwca 2008 r.
Kontakt do sklepu:
0 600 633 155

Awatar użytkownika
Dziubek
Stały bywalec
Posty: 247
Rejestracja: 2008-01-06, 18:24
Pojemność akwarium: 160
Imię: Beata
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Warszawa

Post autor: Dziubek » 2008-07-15, 12:28

ja od siebie polecam sklep w Legionowie "ZOO NEMO" sprzedawcy nie wciskają jak w innych sklepach powiedzą co można a co nie. Obsługa bardzo przyjemna doskonale zaopatrzenie a jak czegoś brakuje to właściciel ściąga. Jednym słowem POLECAM

airness
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2008-07-20, 15:43
Pojemność akwarium: 45
Imię: Kamil
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: airness » 2008-07-25, 20:23

wczoraj bylem w promenadzie (nie pamietam, jaki konkretnie jest tam sklep). nie wypowiadam sie na temat cen czy roslin, bo ogladalem glownie ryby - i zauwazylem chyba z 10 martwych (jedna w stanie dosc zaawansowanego rozkladu, poza tym kilkucentrymetrowy glonojad wcinany przez chmare towarzyszy, 2 welony, ktorymi reszta pomiatala po calym akwarium...). do tego biale plamki na pletwach innych - spodobaly sie mojej dziewczynie ;-) ale jak na moj gust byly oznaka choroby :-/ koles, ktory sprzedawal akurat stuff jakiejs parze zakladajacej akwarium mowil calkiem do rzeczy, ale to, co zobaczylem w akwariach zniechecilo mnie do jakichkolwiek zakupow.

na koncertowej sklepu juz chyba rzeczywiscie nie ma, bo tez nie udalo mi sie znalezc.

a na wokalnej (chyba, nazwe ulicy trzeba by sprawdzic na www) Iaquitos otwiera 'filie'. kilkanascie dni temu jeszcze w pelni nie ruszyli, ale byc moze teraz juz dzialaja. sklep nieduzy, ale pewnie dla wielu osob latwiej bedzie wpasc tam niz na arkuszowa (na ktora sie nota bene wkrotce wybieram i pewnie podziele sie wrazeniami).

bojar
Forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-03-11, 09:25
Pojemność akwarium: 375
Imię: Wojtek
Lokalizacja: W-wa

Re: Warszawa

Post autor: bojar » 2008-07-25, 23:22

airness pisze:wczoraj bylem w promenadzie (nie pamietam, jaki konkretnie jest tam sklep). nie wypowiadam sie na temat cen czy roslin, bo ogladalem glownie ryby - i zauwazylem chyba z 10 martwych (jedna w stanie dosc zaawansowanego rozkladu, poza tym kilkucentrymetrowy glonojad wcinany przez chmare towarzyszy, 2 welony, ktorymi reszta pomiatala po calym akwarium...). do tego biale plamki na pletwach innych - spodobaly sie mojej dziewczynie ;-) ale jak na moj gust byly oznaka choroby :-/ koles, ktory sprzedawal akurat stuff jakiejs parze zakladajacej akwarium mowil calkiem do rzeczy, ale to, co zobaczylem w akwariach zniechecilo mnie do jakichkolwiek zakupow.

na koncertowej sklepu juz chyba rzeczywiscie nie ma, bo tez nie udalo mi sie znalezc.

a na wokalnej (chyba, nazwe ulicy trzeba by sprawdzic na www) Iaquitos otwiera 'filie'. kilkanascie dni temu jeszcze w pelni nie ruszyli, ale byc moze teraz juz dzialaja. sklep nieduzy, ale pewnie dla wielu osob latwiej bedzie wpasc tam niz na arkuszowa (na ktora sie nota bene wkrotce wybieram i pewnie podziele sie wrazeniami).
Witam.
Zależy co chcesz kupić.Byłem tam tydzień temu.Powiem krótko-WAKACJE.Pokarmy i sprzęt owszem jest.Rybek niewiele,dopiero czekają na dostawy.Krewetek i roślin nie ma wcale.Moja rada.Jeśli masz dosyć daleko lub masz kiepski dojazd,a nie masz nic pilnego poczekaj do września.Wtedy na pewno wszystkie akwaria się zapełnią.

airness
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2008-07-20, 15:43
Pojemność akwarium: 45
Imię: Kamil
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: airness » 2008-08-25, 11:49

zrobilem, jak radziles, i odpuscilem sobie na razie wizyte na arkuszowej. ale wrzesien tuz tuz, wiec wracam do tematu: byl ktos moze w hurtowni? dzieje sie cos juz czy jeszcze troche poczekac z zakupami? bo w sklepach, ktore odwiedzam wciaz bieda (w zlotych tarasach nic nowego od ponad miesiaca chyba nie bylo)...

Awatar użytkownika
Drottnar
Akwarysta
Posty: 608
Rejestracja: 2008-04-13, 22:41
Pojemność akwarium: 240
Imię: £ukasz
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: Drottnar » 2008-08-25, 13:24

Sprawdź Atoll zoo na Umińskiego.

bojar
Forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-03-11, 09:25
Pojemność akwarium: 375
Imię: Wojtek
Lokalizacja: W-wa

Re: Warszawa

Post autor: bojar » 2008-08-26, 06:40

Witam.
Mam blisko i często wpadam na Arkuszową,czasami tak zobaczyć co jest nowego.Byłem w sobotę.Rybek już jest sporo,ale roślin nadal niewiele,krewetek też.Pokarmów cała masa.Będę tam w sobotę(Jeśli nie wypadnie naprawdę coś poważnego-jakaś bomba atomowa)Jeśli masz daleko i nie chce Ci się jechać napisz co Cię interesuje to mogę popatrzeć i odpiszę.

Awatar użytkownika
PIO
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 2007-10-24, 15:08
Pojemność akwarium: 0
Imię: Piotr
Lokalizacja: Piaseczno city
Kontakt:

Re: Warszawa

Post autor: PIO » 2008-08-30, 17:37

Ja z warszawy polecam przede wszystkim Diskus-zoo <ten na radzymińskiej 158> i tak jak Drottnar Atoll-zoo na ulicy Umińskiego, to ostatnie dla miłośników krewetek i rzadkich okazów ślimaków, hurtownia na arkuszowej też może być od biedy jeśli chodzi o sprzęt itp.
Piotr Krasucki

airness
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2008-07-20, 15:43
Pojemność akwarium: 45
Imię: Kamil
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: airness » 2008-09-08, 12:41

poszukuje proporczykowcow z kap lopez (to ta bardziej realistyczna opcja) albo dario dario (to tak raczej w sferze zyczen, ale kto wie, moze gdzies w wawie sie znajdzie). gdyby ktos z Was zauwazyl te stworzenia w wawie, bede bardzo wdzieczny za info.

Awatar użytkownika
Drottnar
Akwarysta
Posty: 608
Rejestracja: 2008-04-13, 22:41
Pojemność akwarium: 240
Imię: £ukasz
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: Drottnar » 2008-10-21, 22:23

Czy ktoś zna sklep Fokus Zoo mieszczący się przy ul Roentgena na przeciwko OBI i Reala? Dzisiaj byłem tam późnym wieczorem i zauważyłem ten sklep. Wygląda, że zajmują się wyłącznie akwarystyką słodko i słonowodną. Ciekaw jestem opinii, czy warto tam zajrzeć, czy raczej omijać z daleka.

bede83
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 2008-03-17, 20:28
Pojemność akwarium: 60
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa

Post autor: bede83 » 2008-10-26, 18:56

Bazyl pisze:Mam pytanko do Mortera. Czy byłeś i w Promenadzie i w Arkadii i sądzisz że w Arkadii lepiej??? Ja zamawiałem akwarium na wymiar z promki, ale właśnie w sobotę będę "zwiedzał" warszawskie sklepy akwarystyczne lub zoologiczne. Jaki jeszcze polecisz który możesz polecić???

Ogólnie w promenadzie nie polecam kupowania roślinek kupiłem tam lotos i.... Nawaliło mi ślimaków z jednej strony mój błąd, bo powinienem roślinkę dokładnie obejrzeć, ale uważam, że jeśli kupuję w sklepie roślinkę i grozi to wysypem ślimaków to nie polecam.

Za to polecam sklep wodnik w radości na patriotów nie pamiętam dokładnie numeru, ale Pan prowadzący sklep pomógł mi założyć pierwsze akwarium podsuwa mnóstwo świetnych pomysłów odkupuje roślinki i rybki wiadomo z czasem robi się nadmiar poza tym roślinki i ryby w jego sklepie są 100% zdrowe jest świetnie wyposażony. Roślinki w 90% są wyhodowane przez niego. Oprócz standardowych towarów można u niego kupić karnistry spożywcze do podmiany wody świetne korzenie. Nie ma tam kul ani 5 litrowych baniaków naprawdę polecam.

kalle22
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 2009-08-12, 14:06
Pojemność akwarium: 112
Imię: karol
Lokalizacja: Wawa

Re: Warszawa

Post autor: kalle22 » 2009-08-19, 14:24

Kilka słów o Arkuszowej 58... Iquitos.pl

Chciałem kupić w ich sklepie internetowym zestaw testów zooleku.
Dokładnie taki:
http://www.tropicalfish.istore.pl/sklep ... 696,0.html


Wszystko fajnie, cena ok, więc wybrałem się do owego sklepu chcąc taki zestaw zakupić. Po przybyciu na miejsce zostałem powitany przez młodego człowieka który nie wiedział gdzie leży więc poprosił swoją koleżankę o pomoc. Koleżanka pomogła - wskazała miejsce i ku mojemu zdziwieniu poinformowała mnie, że test ten kosztuje na allegro 99 zł i takiej właśnie kwoty ode mnie oczekuje. Jako, że nie wiedziałem nawet, że sprzedają na allegro poinformowałem, że sprawdzałem na stronie internetowej ich sklepu i cena jest inna - niższa. Bo tym fakcie Pani bardzo się zdenerwowała i powiedziała, że oni dużo rzeczy sprzedają na allegro i ta cena jest ostateczna. Więc zaproponowałem, że zamówię test zaraz przez ich sklep internetowy i czy wtedy mogę zapłacić mniej. Najpierw Pani z wielkim wyrzutem powiedziała, że tak a potem pokazała mi jakąś stronę, że jest aktualizacja cen i że może tylko po 99 zł sprzedać. Więc trochę się zdenerwowałem i zrezygnowałem z zakupu. Na to włączył się 2-gi sprzedawca, który zaczął mówić rzeczy typu: Po co w ogóle przyjechałem jak nie chce tego kupić ?

Podsumowując: odradzam wszystkim ten sklep - z tak chamską obsługą nigdy wcześniej się nie spotkałem. Nawet jeśli cena finalna powinna być 99 zł - tu proszę o radę czy jeśli kupiłbym ten test przez ich stronę czy nie muszą utrzymać tej ceny ? - to sposób w jaki zwracają się do klienta, który zawraca im głowę jest wg mnie skandaliczny. Ja już tam na pewno nic nie kupię.

ODPOWIEDZ