https://slubne.pl/suknie-slubne/

Warszawa

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

edzio-e2
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 2006-12-19, 23:25
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Piastów

Warszawa

Post autor: edzio-e2 » 2006-12-19, 23:46

Mieszkam pod Warszawą w Piastowie.Sprzęt i pierwsze rybki zakupiłem w anna zoo(w Jankach) i miałem same problemy.Facet sprzedał mi filtr zewnętrzny(Eheim Ecco) który miał uszkodzony wirnik.Napoczątku działał ale z problemami po zakupie ryb do końca się popsuł.Wszystkie rybki padły(23 sztuki).Po wymianie wyrnika i zakupie nowych rybek kilka dni miałem spokój aż do czasu kiedy okazało się że ryby mają ospe(połowe udało się uleczyć).Ogólnie nie polecam Anny zoo.

Awatar użytkownika
cops
Akwarysta
Posty: 434
Rejestracja: 2007-01-02, 17:27
Pojemność akwarium: 112
Imię: Darek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: cops » 2007-01-02, 18:53

W Warszawie polecam sklep Diskus Zoo ul.Radzymińska 153 - najlepiej zaopatrzony sklep w Warszawie. A jeżeli idzie o różnorodność krewetek i naprawdę fachową poradę pod tym względem to Atoll Zoo ul.Umińskiego 16 A. Zaznaczam że nie jest to reklama ale naprawdę bardzo dobre i profesjonalne sklepy.Sam się przekonałem że kupowanie w sklepach typu wszyskto i nic to porażka ;-)

Monika
Zainteresowany
Posty: 30
Rejestracja: 2007-01-03, 00:33
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: Monika » 2007-01-03, 09:59

Niezły jest także sklep na Targowej. Duży wybór a poza tym maja rękę do ryb - całkiem przypadkiem wybrana przez właściciela para Akar z Maroni okazała się parą dobraną ;)

AQUAoffice
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 2006-11-23, 23:04
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

SKLEPY w Warszawie i ceny w nich.

Post autor: AQUAoffice » 2007-01-10, 15:07

Witam wszystkich,
Chciałbym poruszyć temat cen w Warszawskich sklepach. Są nie do przyjęcie np. filtr kaskadowy po cenach hurtowych kosztuje 20-40 zł (oczywiście Polski). Natmiast ceny w sklepach znacie. Pyszczak i Anna Zoo mają 200% więcej. Większośc akcesoriów i ceny ryb w detalu jest nie do przyjęcia. Jeżeli potrzebujecie wyceny sprzętu który potrzebujecie piszcie do mnie. A na pewno będziecie zadowleni z ceny :-D za jaką wam znajdę sprzęt do akwarium.

Pozdrawiam
www.aquaoffice.com.pl
./redir/http://www.AQUAoffice.com.pl - Akwarystyka morska, rafa, ryby morskie, ryby słodkowodne, bezkręgowce, usługi akwarystyczne, zakładanie zbiorników.

Obrazek

Awatar użytkownika
lolek
Zakręcony forumowicz
Posty: 1320
Rejestracja: 2007-09-02, 20:12
Pojemność akwarium: 126
Imię: Karol
Lokalizacja: WGM
Kontakt:

Re: Warszawa

Post autor: lolek » 2007-09-13, 11:52

Czy w Warszawie jest jakaś giełda akwarystyczna???
Poświęć 2 minuty na poszukiwania odpowiedzi w istniejących tematach, po dwóch minutach załóż nowy temat

Bazyl
Zainteresowany
Posty: 30
Rejestracja: 2007-09-22, 21:56
Pojemność akwarium: 287
Imię: Bober :D
Lokalizacja: mam wiedzieć???
Kontakt:

Re: Warszawa

Post autor: Bazyl » 2007-09-26, 17:25

To prawda co do Anna Zoo. Nie lubię tego sklepu. Byłem tam raz i to był mój ostatni. Sam osobiście polecam Kakadu w Promenadzie. Teraz będę kupował rybki i jeżdże teraz po wszystkich sklepach. Jak znajdę coś ciekawego to napisze tutaj.
Nobody is perfect...so my name is Nobody

Pomóż mi zbudować miasto KLIKNIJ---------->./redir/http://bazyl.miniville.fr/

Awatar użytkownika
Morter
Rekin forum
Posty: 2275
Rejestracja: 2007-06-27, 22:53
Pojemność akwarium: 80
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rciąż/Wawa
Kontakt:

Re: Warszawa

Post autor: Morter » 2007-09-26, 17:43

na sadybie bestMall jest pyszczak, ceny przeciętne (warszawskie) w miarę dobre wyposażenie sprzęt, roślinki, ale zasadniczym plusem jest nowy pracownik, młody łepek, który wyraźnie zna się na rzeczy, dobrze radzi, bo kilka razy słyszałem jak rozmawiał z kimś i doradzał... Kakadu w arkadii ma BAARDZO duże wyposażenie...
Życie ma cierpki smak, ale ja lubię wytrawne drinki...

strona mojego szwagra fotografa - serdecznie zapraszam - www.kirczuk.pl

Bazyl
Zainteresowany
Posty: 30
Rejestracja: 2007-09-22, 21:56
Pojemność akwarium: 287
Imię: Bober :D
Lokalizacja: mam wiedzieć???
Kontakt:

Re: Warszawa

Post autor: Bazyl » 2007-09-26, 19:41

Mam pytanko do Mortera. Czy byłeś i w Promenadzie i w Arkadii i sądzisz że w Arkadii lepiej??? Ja zamawiałem akwarium na wymiar z promki, ale właśnie w sobotę będę "zwiedzał" warszawskie sklepy akwarystyczne lub zoologiczne. Jaki jeszcze polecisz który możesz polecić???
Nobody is perfect...so my name is Nobody

Pomóż mi zbudować miasto KLIKNIJ---------->./redir/http://bazyl.miniville.fr/

Awatar użytkownika
Morter
Rekin forum
Posty: 2275
Rejestracja: 2007-06-27, 22:53
Pojemność akwarium: 80
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rciąż/Wawa
Kontakt:

Re: Warszawa

Post autor: Morter » 2007-09-26, 20:38

w promenadzie nie byłem... Byłem jeszcze w galerii Mokotów, ale jakoś mnie nie przekonała taka strasznie "burżujska" dużo wielkich glonojadów po parę stów i jeszcze więcej morskich... Możliwe, że jutro zajrzę do jakiegoś sklepu GALAXIS koło alei KEN, bo znalazłem na allegro, a mają krewetki, które zamierzam kupić po spoko cenach (w pyszczaku nie mają już 2 raz, a w arkadii mają drogie) Jak jeszcze będę kiedyś w jakim zoologu, to napiszę na pewno :)
Życie ma cierpki smak, ale ja lubię wytrawne drinki...

strona mojego szwagra fotografa - serdecznie zapraszam - www.kirczuk.pl

croc
Zakręcony forumowicz
Posty: 1545
Rejestracja: 2007-06-26, 10:56
Pojemność akwarium: 25
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: croc » 2007-09-28, 11:50

Na Radzymińskiej na przeciw OBI (Diskus). jest to chyba największy sklep w W-wie. Rośliny takie sobie. Hardware w niezłej cenie. Ryb sporo.
Arkadia droga, ale ładne rośliny mają.
Krewetki kupuję w LeClerk na Ursynowie. Mały sklep zoologiczny, ale krewetek duzo. Wczoraj widziałem, że praktycznie na wszystkie ryby są duże promocje.

Awatar użytkownika
Morter
Rekin forum
Posty: 2275
Rejestracja: 2007-06-27, 22:53
Pojemność akwarium: 80
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rciąż/Wawa
Kontakt:

Re: Warszawa

Post autor: Morter » 2007-09-28, 14:13

a gdzie dokładnie jest ten LeClerk?
Życie ma cierpki smak, ale ja lubię wytrawne drinki...

strona mojego szwagra fotografa - serdecznie zapraszam - www.kirczuk.pl

croc
Zakręcony forumowicz
Posty: 1545
Rejestracja: 2007-06-26, 10:56
Pojemność akwarium: 25
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: croc » 2007-09-28, 15:52

Ciszewskiego/KEN - sklep jest na nowych mapach W-wy

Awatar użytkownika
raf
Zainteresowany
Posty: 29
Rejestracja: 2007-08-28, 15:32
Pojemność akwarium: 72
Imię: Rafa³
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: raf » 2007-10-10, 15:50

Morter pisze:w promenadzie nie byłem... Byłem jeszcze w galerii Mokotów, ale jakoś mnie nie przekonała taka strasznie "burżujska" dużo wielkich glonojadów po parę stów i jeszcze więcej morskich... Możliwe, że jutro zajrzę do jakiegoś sklepu GALAXIS koło alei KEN, bo znalazłem na allegro, a mają krewetki, które zamierzam kupić po spoko cenach (w pyszczaku nie mają już 2 raz, a w arkadii mają drogie) Jak jeszcze będę kiedyś w jakim zoologu, to napiszę na pewno :)
Chcialem zapytac czy odwiedziles sklep GALAXIS ? Wybieram sie tam po rybki, i zastanawiam sie czy warto ?

croc
Zakręcony forumowicz
Posty: 1545
Rejestracja: 2007-06-26, 10:56
Pojemność akwarium: 25
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: croc » 2007-10-10, 16:24

nie znam tego sklepu, niestety

Awatar użytkownika
raf
Zainteresowany
Posty: 29
Rejestracja: 2007-08-28, 15:32
Pojemność akwarium: 72
Imię: Rafa³
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: raf » 2007-10-10, 21:11

Ciekawy bylem czy Morter wybral sie do tego sklepu, bo o tym pisal. Ale dziekuje za informacje.

ODPOWIEDZ