sklepy internetowe

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

w-2
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 2011-09-23, 21:16
Pojemność akwarium: 0
Imię: w
Lokalizacja: opole

sklepy internetowe

Post autor: w-2 » 2011-12-02, 13:41

Dobry sklep jeśli o internet chodzi to www.akwarystyczny24.pl. Bardzo duże zaopatrzenie i towar na miejscu, kontakt bardzo dobry, dobre doradztwo w zakresie chemii wody, róznorodnosć producentów i produktów i wszystko na miejscu dlatego szybko i sprawnie. Ogólnie polecam.
Drugi sklep dobry w którym kilka razy zdażyło mi się kupić to www.warlight.pl również szybki kontakt i sprawne działanie sklepu, duży wybór oświetlenia i się nie zawiodłem zamówienie i przesyłka świetlówek i elektryki bez problemu.

Na minus malawishop.pl kiepski kontakt powiedziałbym żaden, przy zamówieniu nie wiadomo o co chodzi.

Awatar użytkownika
dariusz_119
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 2011-11-12, 16:29
Pojemność akwarium: 65
Imię: Darek
Lokalizacja: Otmuchów

Re: sklepy internetowe

Post autor: dariusz_119 » 2011-12-03, 16:53

Potwierdzam, bardzo dobry sklep . Szybki kontakt, duży wybór, doradztwo na prośbę kupującego. Szybka wysyłka . ceny przyzwoite.
ja polecam. Choć to jedyny na razie sklep w jakim kupowałem ale wiadomo pierwszy zawsze lepszy :-)
Darek

Anna2010
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2012-09-16, 16:56
Pojemność akwarium: 0
Imię: Anna
Lokalizacja: Warszawa

Nawozy i produkty do nawożenia

Post autor: Anna2010 » 2012-09-16, 17:20

ja ze swojej strony polecam niniejszy sklep Aqua-ster, przynajmniej jeżeli chodzi o nawozy i preparaty do nawożenia

bartlomiejsz22
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2019-09-12, 12:00
Pojemność akwarium: 52
Imię: bartek
Nazwisko: szak

Re: sklepy internetowe

Post autor: bartlomiejsz22 » 2019-10-07, 12:39

Nie daleko krakowa jest sklep krakvet

Farian
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2023-05-26, 22:41
Pojemność akwarium: 200
Imię: Fabian

Re: sklepy internetowe

Post autor: Farian » 2023-05-26, 22:44

Polecacie obecnie jakieś sklepy internetowe z dobrym asortymentem? Takie, gdzie w razie czego nie robią problemu ze zwrotami i jest dostawa do Paczkomatów? Jest tego teraz tyle, że naprawdę trudno się połapać, gdzie najlepiej jest coś kupować. A może właśnie macie info na temat sklepów, które należy omijać? Jeśli coś wiecie, to liczę na waszą pomoc ;) Wolę się porządnie przygotować, żeby się nigdzie nie naciąć. Trafiłem ostatnio na rabaty ze sklepu Fera (tu), polecacie ich? Może akurat ktoś wie coś więcej i jest w stanie pomóc ;) Z góry dziękuję za pomoc!

ODPOWIEDZ