Malawi 20l

Moderator: ModTeam

PrzyczajonyWąż
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2024-02-01, 22:53
Pojemność akwarium: 20
Imię: Franciszek
Nazwisko: Maj

Malawi 20l

Post autor: PrzyczajonyWąż » 2024-02-01, 23:32

Posiadam aktualnie akwarium 20l z nie wielkim wybrzuszeniem z przodu. Akwarium jest zamykane za pomocą pokrywy która jest wyposażona w podłużną żarówkę led. Jeśli chodzi o filtr to firma Aquanel model fan 2 plus, a grzałka jest mocy 100w też z Aquanela ale nie jestem pewny. Jeśli chodzi o aranżacje wnętrza to posiadam w lewym rogu mam duży wapienny kamień któremu z tyłów wystają dwie nie duże roślinki. Na środku mam niewielki zameczek a z prawej mam niewielki korzeń i też niewielką roślinkę. Najważniejszą sprawom są oczywiście pyszczaki mam ich obecnie 6 niestety nie pamiętam jakie to gatunki, jeśli wam to coś da to jedna jest cała pomarańczowa druga cała żółta dwie są ciemno niebieskie a ostatnie dwie największe są białe w brązowe plamki. Pyszczaki są młode mają na oko 3-4cm
Oprócz pyszczaków mam rownież niewielkiego glonojada. Wiem że akwarium dla pyszczaków powinno mieć min 112l, ale chyba będzie im dobrze w takim małym też. Akwarium posiadam od tygodnia jest w nim co potrzeba woda jest odchlorowana i są w niej żywe bakterie. Gdy pyszczaki trochę podrosną kupie im większe akwarium ale puki co to chyba nie ma tragedi. :ok:

ODPOWIEDZ