dobra firma od anten satelitarnych targówek

Internetowe sklepy

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam


Awatar użytkownika
KrZyWy
Stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: 2007-07-06, 08:48
Pojemność akwarium: 240
Imię: Kuba
Lokalizacja: Skoczów , Śląskie
Kontakt:

Re: Internetowe sklepy

Post autor: KrZyWy » 2007-07-12, 09:15

Ja akwa i akcesoria kupiłem na allegro.pl u PYKO S.C. (Spółka cywilna) użytkownik nazywa się pyko11 bardzo mi sie podobało jego nastawienie do klienta oraz grzeczność. Przesyłka dotarła w 24h. :)
Używam TYLKO Pokarmów Firmy

Królik
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 2007-07-02, 09:28
Pojemność akwarium: 112
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Internetowe sklepy

Post autor: Królik » 2007-07-13, 15:50

Ja też kupowałem na allegro w zooparku i mogę z czystym sumieniem polecić.

koki
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 2007-02-23, 22:54
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Internetowe sklepy

Post autor: koki » 2007-07-15, 13:44

allegro, znajomi kupowali w rybarium.pl
Witam [you]

monjar6
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2007-09-21, 21:46
Pojemność akwarium: 0
Imię: Monika
Lokalizacja: Warszawa

Polecam :))

Post autor: monjar6 » 2007-09-22, 00:31

A ja polecę swój w którym do dziś pracowałam:
www.zoolandia.pl
Ceny są najniższe, jeżeli nie ma czegoś w ofercie załatwimy po najniższej cenie rynkowej :))
Nie jest to reklama bo ja już od dziś tam nie racuję, ale ceny są najniższe :))
Pozdrawiam
Monika

Awatar użytkownika
Sil
Stały bywalec
Posty: 376
Rejestracja: 2007-08-29, 09:59
Pojemność akwarium: 0
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Głogów

Re: Internetowe sklepy

Post autor: Sil » 2007-09-22, 09:41

KrZyWy pisze:Ja akwa i akcesoria kupiłem na allegro.pl u PYKO S.C. (Spółka cywilna) użytkownik nazywa się pyko11 bardzo mi sie podobało jego nastawienie do klienta oraz grzeczność. Przesyłka dotarła w 24h. :)
Ja akurat mam negatywne wrażenia... tzn. oczywiście do momentu finalizacji transakcji wszystko było super, ale potem... Dostałem np. do pokrywy exclusive 100x40 belkę 2x25W (powinna być 2x30W) - facet kręcił, a w końcu... wrzucił mnie na "czarną listę". Jak po kilku miesiącach uszkodzeniu uległ dostarczony przez nich filtr (Unimax 250 z UV) to też krętacze nic mi nie odpowiedzieli (na szczęście producent pokazał klasę - tu plus na konto Aquaela!). Btw, serwis Allegro oczywiście nic nie zrobił, bo Pyko s.c. to dla nich źródło opłat i prowizji :evil:
Słyszałem o większej ilości tego typu działań tej spółeczki (nieprawidłowe wymiary zamówionego tła wewnętrznego, filtry z niepodbitą gwarancją). Ja nie polecam Pyko s.c. - chyba że ktos bezgranicznie wierzy w swoje szczęście.
Pozdrawiam,
Krzysiek

ODPOWIEDZ