Sklep w Bolesławcu

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Doma
Przyjaciel forum
Posty: 797
Rejestracja: 2007-02-13, 19:43
Pojemność akwarium: 112
Imię: Dominika
Lokalizacja: Bolesławiec

Sklep w Bolesławcu

Post autor: Doma » 2007-08-31, 18:57

Mam "dziwny" przypadek sklepu w którym sprzedawca w większosci zna się na akwarystyce. Dziwne jest dla mnie to że ma tam akwarium ( tylko 1 ale chociarz jest ) w którym znajdują się rybki które sa w sklepie dłużej niż 2 dni. Jest w nim sporo roślin nie na sprzedarz i ozdoby, równiez nie na sprzedarz i ryby, niewazne czy to 4 kiryski czy 1 pielęgnica ramireza ale zawsze tam sa i wystrój jest taki że zadna ryba nie sprzeiwi się w wylądowaniu tam, a w siedzeniu w ciasnym szklanym akwarium. Pani która go prowadzi, zawsze stara sie wybierać dobro ryb, a nie klijenta. Na szybkach kilka razy widziałam tabliczkę "nie pukać w szybkę" a sprzedawczyni jest miła i zawsze stara się doradzić najlepiej jak umie, zawze do niej przynoszę rybki którę chcem oddać i u niej kupuje. Jak oddaje jej rybki ZAWSZE aklimatyzuje je przynajmniej 10 minut zanim wpuści do zbiornika. Przyjmuje rybki tylko zadbane, i od zaufanych klijentów czyli ode mnie. Nie jest to sklep może wibitnie wyposażony, ale w kazdym akwarium stoi grzałka i filtr, niektóre akwaria sa poprostu podzielone szybkami na kilka częsci i nnp. tylko w 1 jest filtr i grzałka ale to rybkom wystarcza. Nie można tam kupić nawet filtra, sa tylko takie na zamówienie ale sa one pożądne, choć od średnich do drogich. Polecam, choć wiem ze to mala miejscowość i niewiele ludi wie gdzie ona leży, ale serdecznie zapraszam :)

Ul. Asnyka tamtejsi mówią "asnyka na dole"( małe wejście do "piwnicy" pomiędzy sklepem z zabawkami a spożywczym ) na przeciwko "BOKu" Bolesławieckiego Osrodka Kultury.
Pozdrawiam Dominika ;-)
Odważni walczą - sprytni uciekaja. David Belle

ODPOWIEDZ