MalawiSklep

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Brutus
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2007-10-09, 11:31
Pojemność akwarium: 400
Imię: Wojtek
Nazwisko: Jamro¿
Lokalizacja: Lublin

MalawiSklep

Post autor: Brutus » 2007-10-09, 12:05

Witam wszystkich serdecznie. Chciełbym się podzielić swoimi doświadczeniami ze sklepem akwarystycznym Malawisklep z Sosnowca. Zamówiłem trochę różnych rzeczy do akwarium, m.in super odmulacz bateryjny, wystawiany również na Allegro. Następnego dnia po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia i wysokości kosztów wysyłki dokonałem przelewu na konto. Po tygodniu oczekiwania, po wielu próbach skontaktowania się telefonicznie, w końcu udało się. Dowiedziałem się, że super odmulaczy nie ma, pomimo wystawienia na Allegro i dalszej możliwości zamawiania w sklepie. Poprosiłem w związku z tym o zwrot pieniędzy za odmulacz a pozostałe rzeczy proszę wysłać. Przesyłkę otrzymałem, bez odmulacza ale na paragonie fiskalnym odmulacz był uwzględniony. Zadzwoniłem więc ponownie i dowiedziałem się od samego szefa Pana Lubienieckiego, że ma czas 14 dni na zwrot pieniędzy i nie będzie codziennie chodził do banku dokonywać przelewów. Następnego dnia otrzymałem maila z zapytaniem czy zwrot pieniędzy ma być dokonany na konto, z którego pieniądze zostały wysłane. Odpowiedziałem natychmiast. Po upływie 15 dni, pieniędzy nie otrzymałem. Zadzwoniłem ponownie. Tym razem miły żeński głos - dowiedziałem się, że pieniądze wysłano dzień wcześniej i zapewne jeszcze nie doszły na moje konto. Czekałem cztery dni. Pieniędzy dalej brak. Po wielu próbach telefonicznego skontaktowania się, udało się z szefem. I cóż?. Ze stoickim spokojem Pan Szef oświadcza, że jak wróci z urlopu to sprawdzi. Na pytanie kiedy wróci z urlopu, pada odpowiedź-jak wrócę z urlopu. Zero kontaktu z tym człowiekiem. Ponowna próba dodzwonienia się do sklepu-udało się. Dowiaduję się, że przelewu nie dokonano ale obiecują sprawdzić. Nie wiem jak długo jeszcze przyjdzie mi czekać. Na podstawie moich doświadczeń szczerze oradzam zakupy w tym sklepie !!!

tomexxx90
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 2008-06-25, 20:50
Pojemność akwarium: 112
Imię: Tomek
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

Re: MalawiSklep

Post autor: tomexxx90 » 2008-06-25, 23:52

ops.... :zdziwko: ostatnio tam trochę nakupowałem :kwasny: całe akwarium i wszystko... mam nadzieje że z tobą to była jednorazowa sytuacja. W każdym bądź razie od dwóch dni koleś nie odpowiada na maila.... strach się bać :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:

Awatar użytkownika
dzidek1983
Obłąkany forumowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 2007-08-07, 09:12
Pojemność akwarium: 54
Imię: Piotr
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: MalawiSklep

Post autor: dzidek1983 » 2008-06-26, 08:25

też słyszałem różne opinie o tym sklepie, że mają np. olewający stosunek do klienta
nie wiem, może tyle pracy mają że nie ogarniają?

Awatar użytkownika
Piwosz
Rekin forum
Posty: 1896
Rejestracja: 2007-01-19, 14:49
Pojemność akwarium: 216
Imię: Konrad
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: MalawiSklep

Post autor: Piwosz » 2008-06-26, 10:53

O ile dobrze pamiętam kupowałem w tym sklepie dwukrotnie. Wszystko za każdym razem było pięknie zapakowane i paczka dochodziła w kilka dni (2-3 dni). Byłbym bardzo zadowolony gdyby tylko nie jedna wpadka. Kiedyś zamiast ludwigi repens zapakowali mi Hygrophila polysperma. Na nawet bym sie nie zorientował (to były moje początki w akwarystyce) ale wyłapał to Slanter (za co mu dziekuje).

afra1973
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 2008-06-27, 08:20
Pojemność akwarium: 170
Imię: Przemek
Lokalizacja: Toruń

Re: MalawiSklep

Post autor: afra1973 » 2008-06-27, 08:26

Co do sklepu osobiście odradzam kupowałem od nich filtr za pośrednictwem allegro mieli aukcje wieloprzedmiotowe w ilości 20 szt wiec tam zakupiłem budziło to moje zaufanie i podnosiło wiarygodność sklepu jako sprzedającego.Wpłatę dokonałem na drugi dzień.Po tygodniu zadzwoniłem i dowiedziałem się od jakieś laski bardzo uradowanej ,że nie posiadają filtrów bo nie dostarcza ich dystrybutor.Na pytanie kiedy będzie odpowiedziano nie wiem.Proponowano mi rożne szuty i śmieci jako zamienniki. Uparłem się przy swoim 10 dni pisania sporów na allegro i nic. Teraz mam czekać jeszcze 1,5 tygodnia i podobno mam dostać nowy model. Jak się skończy napiszę>

tomexxx90
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 2008-06-25, 20:50
Pojemność akwarium: 112
Imię: Tomek
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

Re: MalawiSklep

Post autor: tomexxx90 » 2008-06-27, 11:53

Niestety ale wpadka. Podejście do klienta 0 Wystawił koleś zestaw pisze żeby mi napisał jaki w nim jest filtr on mi odpisuje że tak taki zestaw mamy. Pisze mu znowu jak długo to wszystko potrwa a on mi pisze że maja sprzedaż ratalną. Myśle hmm.. może kupie 450l. na raty. Pisze mu jakie jest oprocentowanie ile wyniosła by ta ewentualna rata a on żę prowadzą zakup na raty w systemie lukas banku. No i dogadaj się z ćwokiem, a moje rybki żyją w słoiku. Zrezygnowałem z jego oferty i kupię na www.swiatzwierzat.pl w razie czego od razu mnie uprzedźcie jakby miało być coś nie tak.

ODPOWIEDZ