zestaw z allegro...?

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

przemek82
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2008-01-12, 19:08
Pojemność akwarium: 112
Imię: Przemek
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

zestaw z allegro...?

Post autor: przemek82 » 2008-01-19, 12:49

Witam, moje pytanie do Was doświadczonych akwarystów jest następujące:
Czy ten zestaw z allegro jest dobry dla początkującego akwarysty(link poniżej)??Czy radzicie kupić wszystko osobno? jak również jakie firmy polecacie (aby cena była przyjazna)?
http://www.allegro.pl/item295156971_akw ... szawa.html

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam wszystkich akwarystów
Przemek

Awatar użytkownika
kasia2005
Akwarysta
Posty: 541
Rejestracja: 2007-02-09, 13:40
Pojemność akwarium: 0
Imię: Kasia ;-)
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: zestaw z allegro...?

Post autor: kasia2005 » 2008-01-19, 13:11

To dobra cena jak za nowy zestaw ja bym jednak tego nie kupiła poszukałabym akwarium używanego , na pewno kupisz taniej
i po kolei:
nie znam tego filtra więc tu się nie wypowiem ,
jeśli chodzi o grzałkę patrz wyżej
co do oświetkenia , to jeśli chcesz mieć ładne rośliny to musisz liczyć się z dołożeniem świetlówki a to już mniej się opłaca
dlaczego profilowane :?: to zniekształca obraz
IMHO:lepiej kup jakieś większe akwarium , masz wtedy więcej możliwości jeśli chodzi o obsadę a pokrywę lepiej zrobić samemu jeśli marzy Ci się akwarium roślinne masz wtedy możliwość zamotowania większej ilość świetlówek
Pierwsze przykazanie akwarysty: Nie będziesz nigdy wierzył sprzedawcy z zoologa
Drugie przykazanie: Sprzedawca w zoologu dopiero zaczyna mówić prawdę,
jak skuma, ze sie znasz!
pozdrawiam

Awatar użytkownika
lolek
Zakręcony forumowicz
Posty: 1320
Rejestracja: 2007-09-02, 20:12
Pojemność akwarium: 126
Imię: Karol
Lokalizacja: WGM
Kontakt:

Re: zestaw z allegro...?

Post autor: lolek » 2008-01-19, 13:18

Może ten zestaw jest tani, ale akwarium jest profilowane, a proste jest o niebo lepsze.
No i ten tekst:

"3. FILTR RENOMOWANEJ FIRMY

HAILEA"
Zwalił mnie z nóg.

Tu masz aukcje, to jest akwarium 63l proste za 125zł
http://www.allegro.pl/item295489015_akw ... mocja.html

Czyli przeliczając za zestaw którego link umieściłeś kosztuje 195zł, a ten którego link podałem ja, 125zł Jest to zestaw bez filtra i grzałki, ale za 70zł kupisz dobry filtr i grzałkę w swoim sklepie akwarystycznym, a nie tam jakiś Hailea.
Poświęć 2 minuty na poszukiwania odpowiedzi w istniejących tematach, po dwóch minutach załóż nowy temat

Awatar użytkownika
Kazio
Akwarysta
Posty: 599
Rejestracja: 2007-07-07, 12:40
Pojemność akwarium: 0
Imię: Kazio
Lokalizacja: Białystok/Wrocław

Re: zestaw z allegro...?

Post autor: Kazio » 2008-01-19, 16:24

oj za 70 zl niekupisz grzalki i filtra ja za filtr i grzalke dalem 160zł ale fakt ze filtr to aqua el a grzałka atman a nie jakies gówno halilea
Twórca wielu złotych ciach. Przynajmniej jest wesoło ;]

Aktualnie akwarysta w uśpieniu... przyczajony tygrys czeka na miejsce i sposobność postawienia baniaka. Z nadzieją na zdobycz większą niż 200l

Awatar użytkownika
lolek
Zakręcony forumowicz
Posty: 1320
Rejestracja: 2007-09-02, 20:12
Pojemność akwarium: 126
Imię: Karol
Lokalizacja: WGM
Kontakt:

Re: zestaw z allegro...?

Post autor: lolek » 2008-01-19, 16:28

Kazio, to jest akwarium 60l a nie 200l, i jestem pewien że 70zł starczy, nawet na "browara" zostanie.
Poświęć 2 minuty na poszukiwania odpowiedzi w istniejących tematach, po dwóch minutach załóż nowy temat

croc
Zakręcony forumowicz
Posty: 1545
Rejestracja: 2007-06-26, 10:56
Pojemność akwarium: 25
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Warszawa

Re: zestaw z allegro...?

Post autor: croc » 2008-01-19, 22:20

poszukaj zestawu z akwarium prostym. Co do ceny, to oferta ta jest hurtowni Panaqua - najtańsze miejsce w Warszawie i zapewne nie tylko. Byłem u nich wiele razy i większość sprzętu kupiłem u nich. Ceny średnio 25% niższe niż w sklepie. Możesz zawsze zadzwonić i telefonicznie skomponować inny zestaw. Mają praktycznie wszystko: akwaria od 25 do 240 od ręki. Pokrywy, grzałki, filtry - wielu firm. Warto dzwonić i złożyć zestaw bardziej dopasowany do wymagań.

Awatar użytkownika
liber175
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2007-07-25, 23:10
Pojemność akwarium: 60
Imię: Rafa³
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: zestaw z allegro...?

Post autor: liber175 » 2008-01-20, 00:00

witam za 70 zł juz kupisz akwarium w hurtowni 60 li a za 90 120 litrow bez oswietlenia oswielenie mozna zamowic a porywe zrobic samemu wyniesie ciebie to taniej i lepiej bedzie wyglądać www.zoolight.pl( na tej stronie zamowisz oświetlenie całe) a filtr za 70 zł kupisz juz dobrej klasy pozdr
Pierwsze przykazanie akwarysty: Nie będziesz nigdy wierzył sprzedawcy z zoologa
Drugie przykazanie: Sprzedawca w zoologu dopiero zaczyna mówić prawdę,
jak skuma, ze sie znasz!
pozdrawiam

ODPOWIEDZ