Forum zawiera błędy

Tutaj prosze pisac wasze pytania i zgłaszać problemy dotyczące forum.

Moderator: ModTeam

nero
Zainteresowany
Posty: 27
Rejestracja: 2008-03-15, 19:51
Pojemność akwarium: 54
Imię: Zbyszek
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Forum zawiera błędy

Post autor: nero » 2008-05-07, 19:07

dlaczego nie wolno pisać do starych tematów, co to komu szkodzi. To znaczy konkretnie - ile może upłynąć od ostatniej wypowiedzi, żeby mógł napisać. a jak mnie nie było a chce pogadać na stary temat, i wiem dużo na dany temat to co nie moge bo jakiś admin z zarządu mi da ostrzeże. Od kbtora dostałem już chyba 2, aa ostatni temat nie był zamknięty. Jak moge nie reagować kiedy pisane są głupoty. :kwasny: pisze og.ólnie na forum o tym, nie będe gadał z kbtorem bo on nie może być sędzią we własnej sprawie, uważam że osoba która jest użytkownikiem nie może sprawować funkcji admina forum,jest stronnicza, bo sama ścieli sobie pozycje nabija punkty ucina innych bo co bo jest dłużej bo niby wie więcej, a poza tym kbtor jest młodszy odemnie i myślę że .... wiadomo co myślę,(jest niekompetenntny) chociaż zapewne mi to wytną bo ośmieliłem się skrytykować admina. Szkoda że taka osoba jak kbtor jest moderatorem, osoby nie kompetentne, niszczą coś co budują wszyscy

Awatar użytkownika
Drottnar
Akwarysta
Posty: 608
Rejestracja: 2008-04-13, 22:41
Pojemność akwarium: 240
Imię: £ukasz
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forum zawiera błędy

Post autor: Drottnar » 2008-05-07, 19:16

nero pisze:uważam że osoba która jest użytkownikiem nie może sprawować funkcji admina forum,jest stronnicza, bo sama ścieli sobie pozycje nabija punkty ucina innych bo co bo jest dłużej bo niby wie więcej, a poza tym kbtor jest młodszy odemnie i myślę że .... wiadomo co myślę,(jest niekompetenntny) chociaż zapewne mi to wytną bo ośmieliłem się skrytykować admina. Szkoda że taka osoba jak kbtor jest moderatorem, osoby nie kompetentne, niszczą coś co budują wszyscy
W strukturze forumowej normalne jest, że moderator jest też uczestnikime. Nie wyobrażam sobie etatowego moderatora, który nie zabiera głosu w dyskusjach na równi z szeregowym użytkownikiem.

Jeżeli zarzucasz niekompetencję - wykaż ją, bo ja nie widzę tego, o czym piszesz (poza tym z tego, co wiem, na tym forum osoba niekompetentna moderatorem nie ma szans zostać... zresztą nie spotkałem się z krytycznymi opiniami wobec kbtora).

A poza tym uważam, że jak Cię coś boli, to napisz PW do osoby, której problem dotyczy, a nie od razu publicznie. Nieładnie tak i psuje atmosferę.

Thierry Henry
Zakręcony forumowicz
Posty: 1568
Rejestracja: 2008-02-01, 02:05
Pojemność akwarium: 160
Imię: dawid
Lokalizacja: Okocim
Kontakt:

Re: Forum zawiera błędy

Post autor: Thierry Henry » 2008-05-07, 19:32

Jak ty możesz pisać takie głupoty... Odpisujesz na tematy z roku 2006 i jeszcze masz jakieś ale... Co do kbtora to uważam że jest najodpowiedniejszą osobą na stanowisko moderatora(czyści syf którzy go robią niekompetentni userzy)...
sam zwróciłem mu uwagę na to że odświeżasz stare tematy...
I Still Haven't Found What I'm Looking For

nero
Zainteresowany
Posty: 27
Rejestracja: 2008-03-15, 19:51
Pojemność akwarium: 54
Imię: Zbyszek
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Forum zawiera błędy

Post autor: nero » 2008-05-07, 19:54

Chyba Mi pozostaje poddać się regułom forum, albo odejść, bo widzę że do porozumienia dojść nie może, oczywiste jest że kilku forumowiczów chyci strone moderatora, ale mi nie o to chodzi, nie pisze prywatnej wiadomości do kbtora bo chciałem poruszyć to na forum ogólnym tu nie chodzi konkretnie o niego ale o system w jaki jest stosowany

Thierry Henry pisze:Odpisujesz na tematy z roku 2006 i jeszcze masz jakieś ale
O tym właśnie mówię, widze że nie rozumiesz o to właśnie chce zapytać, co komu szkodzi to jest sprawa pomiędzy gadającymi, kiedy gadają, a moderaqtor ma tylko pilnować i nadzorować kultury języka, i rzeczowe błędy wychwycać, jeśli umie, a nie wtrącac sie ze temat jest stary, nie piszemy przecież książki która jest zamknięta, jeśli nie można odp na stare posty, to tracimy dużo, bo nowi nie wpiszą tego co wiedzą, tylko dlatego że jakiś bubek podpisujący się moderator zabrania.

Zatem [ponawiam moje pytanie do admina i moderatorw, jak stary moze byc temat zebym mogl napisac cos, konkretnie, Wtedy sie zastosuje i bede grzeczny.

Awatar użytkownika
Piwosz
Rekin forum
Posty: 1896
Rejestracja: 2007-01-19, 14:49
Pojemność akwarium: 216
Imię: Konrad
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Forum zawiera błędy

Post autor: Piwosz » 2008-05-07, 20:02

nero, a po co odświezac stare tematy? Checsz nabić sobie postów? Chcesz sie wykazać wiedza? To wykaż sie w tematach zakładanych w ostatnich dniach...a takich jest dużo...

kbotr odwala kawał dobrej roboty i jako moderator i jako akwarysta pomagając innym a ty po prostu to forum zaśmiecasz...

Awatar użytkownika
lolek
Zakręcony forumowicz
Posty: 1320
Rejestracja: 2007-09-02, 20:12
Pojemność akwarium: 126
Imię: Karol
Lokalizacja: WGM
Kontakt:

Re: Forum zawiera błędy

Post autor: lolek » 2008-05-07, 20:05

nero pisze:bo sama ścieli sobie pozycje nabija punkty ucina innych bo co bo jest dłużej bo niby wie więcej
Jeśli znajdziesz jakieś przewinienia moderatorów to możesz je zgłaszać do admina lub innego moderatora, przeczytaj uważnie regulamin a dopiero później osądzaj, moderatorzy są na forum dla pilnowania porządku, choćby wtedy gdy użytkownicy niepotrzebnie odświeżają tematy sprzed kilku miesięcy (za to dostałeś ostrzeżenie, i słusznie)


nero pisze:uważam że osoba która jest użytkownikiem nie może sprawować funkcji admina forum,jest stronnicza,
Możesz mi to wyjaśnić bo nie bardzo rozumiem??? Tzn. że moderatorzy nie powinni pisać postów, ani uczestniczyć w życiu forum??? Żaden z moderatorów nie jest stronniczy, przed podjęciem decyzji w niejasnej sprawie na forum konsultujemy się w dziale "władza" więc nie ma mowy o jakiejkolwiek stronniczości.
nero pisze:a poza tym kbtor jest młodszy odemnie i myślę że .... wiadomo co myślę,(jest niekompetenntny)
Tym mnie zabiłeś, kbtor to super facet, na forum jak i w rzeczywistości i jeden z najlepszych modów, a z pewnością jest kompetentny i dobrze wypełnia swoją rolę na forum. To stwierdzenie jest obraźliwe nie tylko dla kbtor'a.

nero pisze:chociaż zapewne mi to wytną bo ośmieliłem się skrytykować admina.
A czego się spodziewałeś po takiej wypowiedzi.

nero pisze:zkoda że taka osoba jak kbtor jest moderatorem, osoby nie kompetentne, niszczą coś co budują wszyscy


Widzę że poczułeś się skrzywdzony przez ostrzeżenie dane przez kbtor'a, który w 100% postanowił dobrze dając Ci ostrzeżenie.


Proszę się zapoznać z regulaminem forum, w każdej chwili możesz napisać do każdego z moderatorów jeśli działania któregoś z nas są twoim zdaniem niewłaściwe, choć w tym przypadku kbtor wykonał powierzone mu zadanie pilnowania porządku na forum, dając Ci ostrzeżenie i tym samym potwierdził jakim jest dobrym i przydatnym moderatorem.
Poświęć 2 minuty na poszukiwania odpowiedzi w istniejących tematach, po dwóch minutach załóż nowy temat

Awatar użytkownika
matmax426
Zakręcony forumowicz
Posty: 1486
Rejestracja: 2007-05-11, 19:33
Pojemność akwarium: 82
Imię: mat
Nazwisko: mam :)
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Kontakt:

Re: Forum zawiera błędy

Post autor: matmax426 » 2008-05-07, 20:10

popieram piwosza, kbotr jest kompetentną osoba dobrze, bo dość surowo, spełniającą swoje obowiązki jako moderator, dodatkowo jest bardzo aktywny oraz posiada sporą wiedzę z dziedziny naszego forum.

nero, może zabrzmi to średnio kulturalnie, ale jak nie odpowiada ci nasze forum możesz z niego odejść, nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma, ja na przyklad jestem tu z wielką przyjemnością :)


Mat błagam zainstaluj FireFox albo słownik. Bardzo dobrze że lubisz przebywać na forum, ale przydałoby się nie robić tylu błędów.
Ostatnio zmieniony 2008-05-07, 20:14 przez matmax426, łącznie zmieniany 1 raz.

nero
Zainteresowany
Posty: 27
Rejestracja: 2008-03-15, 19:51
Pojemność akwarium: 54
Imię: Zbyszek
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Forum zawiera błędy

Post autor: nero » 2008-05-07, 20:29

Dobra zakończmy to, ja się ogranicze tylko do czytania, ok, macie racje.

Ok przyjmuje, ok. Będe sie stosował, sorry, masz rację
Ostatnio zmieniony 2008-05-07, 20:37 przez nero, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kbtor
Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: 2007-11-30, 16:48
Pojemność akwarium: 0
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: - diabli wiedzą -

Re: Forum zawiera błędy

Post autor: kbtor » 2008-05-07, 20:33

To były dyskusje interesujące konkretne osoby. Jeden z tematów był zakończony w 2006 roku. I nagle wyskakujesz z jakimś postem. Na ten temat było już 10 innych dyskusji od tamtego czasu.

Co do głupoty w stwierdzeniu na temat żwiru dla welonów. Ja trzymałem welony wiele lat przy drobniutkiej granulacji i nigdy nie miałem najmniejszych problemów z tego powodu.

Wygłaszasz zbyt kategoryczne opinie. Tu toczą sie dyskusje, a nie stwierdzanie jednej opinii i sprawa zamknięta.

Każdy z nas ma własne doświadczenia, więc to mało kulturalne z Twojej strony stwierdzać, że wypisujemy głupoty.

Twierdzisz że jesteś starszy, Ja mam 26 lat, a z Twojego profilu wynika że masz 23 lata, więc może więcej uwagi poświęcaj na dokładne czytanie forum, a nie na odgrzebywanie starych tematów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Drottnar
Akwarysta
Posty: 608
Rejestracja: 2008-04-13, 22:41
Pojemność akwarium: 240
Imię: £ukasz
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forum zawiera błędy

Post autor: Drottnar » 2008-05-07, 20:36

Obraź się jak mały chłopiec w piaskownicy. :foch: ;)

Zrozum, że forum, jest pewnego rodzaju organizmem żywym, w którym ważne jest przede wszystkim to, aby pomagać innym forumowiczom. Nie pomożesz specjalnie, jeśli napiszesz odpowiedź na pytanie sprzed roku. Na 99% autor tematu poradził sobie ze swoim problemem i być może nawet nie przeczyta Twojej odpowiedzi.

Co innego tematy nowe - tam jest jak najbardziej właściwe miejsce, żeby pochwalić się swoją wiedzą na dany temat. Pomożesz w aktualnej sprawie i przyczynisz się do rozwiązania problemu.

Ponadto, pisząc w starych tematach wyciągasz na wierzch kwestie nieaktualne, przez co utrudniasz tym, którzy chcą pomóc szybkie dotarcie do tematów, które obecnie są aktywne.
Dlatego właśnie zgadzam się z założeniem, że niewłaściwe jest odświeżanie nieaktywnych tematów. Wyjątek uczyniłbym tylko wówczas, gdy masz podobny problem, ale w wątku nie znajdujesz odpowiedzi na problem. Wtedy, żeby nie mnożyć podobnych wątków podczepiasz się pod stary temat i zadajesz pytanie. I tylko wtedy, wg mnie, jest uzasadnione odświeżanie starych tematów.

ODPOWIEDZ