Sklepy w Okolicach Katowic

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Luk.Par
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-06-08, 11:14
Pojemność akwarium: 60
Imię: £ukasz
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Sklepy w Okolicach Katowic

Post autor: Luk.Par » 2008-06-25, 17:22

Gdzie sa ciekawe sklepy akwarystyczne z Okolicy Katowic i samych Katowic bo czesto teraz jeżdżę do
Silesii Center

Bielska-Biała- mieszkam od niej 10 km i tam wiem jakie sa sklepy

skillya
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 2008-04-29, 00:27
Pojemność akwarium: 63
Imię: Kaja
Lokalizacja: Katowice

Re: Sklepy w Okolicach Katowic

Post autor: skillya » 2008-06-25, 20:53

Np. tu [;

Ja ze swojej strony mogę polecić Amazonkę na Andrzeja -- bardzo sympatyczny sprzedawca, który wie, co mówi. Jak dobrze trafisz, to jest duży wybór rybek (w rozsądnych cenach).

Czy interesuje Cię coś konkretnego?

Awatar użytkownika
Luk.Par
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-06-08, 11:14
Pojemność akwarium: 60
Imię: £ukasz
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Sklepy w Okolicach Katowic

Post autor: Luk.Par » 2008-06-25, 21:35

Nie po prostu chciałem wiedziec na przyszłosc dzieki bardzo i pomogłas masz za to punkcik

skillya
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 2008-04-29, 00:27
Pojemność akwarium: 63
Imię: Kaja
Lokalizacja: Katowice

Re: Sklepy w Okolicach Katowic

Post autor: skillya » 2008-06-25, 21:50

Nie ma za co. W najbliższych dniach planuję wstąpić do Mureny -- nawet nie wiem, czy zajmują się akwarystyką, okaże się. Oczywiście poinformuję ^^

Aha, jeszcze jedno, skoro już tutaj piszę -- nie polecam sklepu Kakadu (chyba się tak zwał) na ul. Mariackiej -- może i wygląda w miarę ładnie (z zewnątrz), ale to jest strasznie mała klitka, a obsługa po pierwsze w ogóle nie jest zainteresowana klientem (ważniejsze są pogaduchy na papierosie przed sklepem), a po drugie raczej niewiele ma do powiedzenia, jeżeli chodzi o akwarystykę. Mały wybór zbiorników, sprzęt trzymają głównie na zadymionym zapleczu, rybki tylko najbardziej popularne, a rośliny mają w jednym małym zbiorniczku -- niewiele, wymieszane, nazwy dla obsługi nieznane. Jeżeli Cię to interesuje, to za to mają tony kolorowego żwirku i ceramicznych duperelek XP Podsumowując: 0 (w mojej własnej, prywatnej skali).

No i jeśli tylko gdzieś się natknę na inny sklep, to również dam znać.

Awatar użytkownika
Luk.Par
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-06-08, 11:14
Pojemność akwarium: 60
Imię: £ukasz
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Sklepy w Okolicach Katowic

Post autor: Luk.Par » 2008-06-25, 22:03

Ok O sklepie KAKADU juz gdzies słyszałem ze jest fatalny

ODPOWIEDZ