Giełda w Łodzi

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
ŁukaszInterista
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 2008-04-04, 12:58
Pojemność akwarium: 0
Imię: £ukasz
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Giełda w Łodzi

Post autor: ŁukaszInterista » 2008-04-28, 15:30

Hej. Chciałbym się was zapytać o giełdę na ul. Równej. Dokładnie to o ceny ryb, np. paletek, arowan, innych rzadkich gatunków. Pytam bo nie wiem czy opłaca się jechać. Chcę się zaopatrzyć hurtowo.

Awatar użytkownika
maol
Moderator
Posty: 7898
Rejestracja: 2007-05-25, 14:18
Pojemność akwarium: 200
Imię: Marcin
Nazwisko: Olszewski
Lokalizacja: Łódź

Re: Giełda w Łodzi

Post autor: maol » 2008-04-28, 15:40

Giełda na ulicy Rownej obsługuje tylko i wyłącznie osoby posiadające działalność gospodarczą w zakresie zoologi - klienci indywidualni nie są tam wogóle wpuszczani. Poza tym, co rozumiesz przez hurt - bo większość ryb sprzedaje sie tam "zapakowane" po np. 100 szt. i nikt nie rozdziela takich paczek - tam nie ma akwariów wystawowych, sa juz popakowane wczesniej ryby, z reguły zresztą pod wcześniejsze zamówienia.

To najwieksza i najstarsza taka impreza w Polsce, i zakupy tam, nie ma co ukrywać, sa opłacalne. Ale wyjazd "w ciemno", bez działalnosci zoologicznej w 99,9% kończy sie pocałowaniem klamki.
Glonojady maja specyficzna skórę którą jak pyszczak liźnie to poprostu mi sie w gębie robi źle.

Złote ciacha come back :)

Awatar użytkownika
ŁukaszInterista
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 2008-04-04, 12:58
Pojemność akwarium: 0
Imię: £ukasz
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Giełda w Łodzi

Post autor: ŁukaszInterista » 2008-04-28, 15:46

Ja mam taką działalność. Pytam bo nie wiem czy są duże różnice cenowe w porównaniu do np. hurtowni warszawskich.

Awatar użytkownika
maol
Moderator
Posty: 7898
Rejestracja: 2007-05-25, 14:18
Pojemność akwarium: 200
Imię: Marcin
Nazwisko: Olszewski
Lokalizacja: Łódź

Re: Giełda w Łodzi

Post autor: maol » 2008-04-29, 07:05

Jak najbardziej są. Hurtownie warszawskie zaopatrują sie... właśnie tam.
Glonojady maja specyficzna skórę którą jak pyszczak liźnie to poprostu mi sie w gębie robi źle.

Złote ciacha come back :)

ODPOWIEDZ