Poznań - wieś akwarystyczna

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

rafilight
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 2008-09-25, 19:19
Pojemność akwarium: 0
Imię: Rafi
Lokalizacja: Kiekrz-Poznań

Poznań - wieś akwarystyczna

Post autor: rafilight » 2009-04-21, 17:04

Witam wszystkich,

Ostatnimi czasy jestem coraz bardziej poirytowany tym iz wszystko co potrzeba mi do akwarystyki musze zamawiac z netu... Wiadomo przesylka itd, koszty nieraz nieziemskie.

Tutaj sle pytanie do was moi mili.... Czy zna ktos miejsce w Poznaniu lub w okolicach gdzie zakupie np swietlowki akwarystyczne oczywiscie nie Hagena, Sery czy innych takich tylko np Philipsa, Sylvani, Narva'y itd... ??

Kempas
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 2007-10-12, 23:14
Pojemność akwarium: 220
Imię: Mati
Lokalizacja: Luboń-Poznań

Re: Poznań - wieś akwarystyczna

Post autor: Kempas » 2009-04-23, 17:51

Tak to prawda co napisałeś o Poznaniu. Możesz poszukać w Aquamedicu w Bogucinie. Jest też dobry sklep w Panoramie, "Słoń" się nazywa. W Galerii Malta mają otworzyć pierwszy w Poznaniu sklep "Kakadu" Niezły akwarystyczny to sklep to "Bajcik" w Przeźmierowie :)

rafilight
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 2008-09-25, 19:19
Pojemność akwarium: 0
Imię: Rafi
Lokalizacja: Kiekrz-Poznań

Re: Poznań - wieś akwarystyczna

Post autor: rafilight » 2009-04-23, 21:19

Dzieki za odpowiedź,

Słonia i panow tam pracujacych znam juz bardzo dlugo i wlasnie tam zamierzam skierowac swoje kroki jesli chodzi o zamowienie. Bajcik juz pare ladnych lat, także.
Bogucin 1 na liscie do odwiedzenia;) Ale brak czasu niestety. A kakadu... hmn no wlasnie ciekawi mnie jak to bedzie wygladac. W necie malo o nich, a szczegolnie o nowej filli w poznaniu.

Jak narazie testuje Osrama (nie bic) zobaczymy... Te swietlowki dostalem od reki i tanio:P reszta jak narazie net lub zamowienie w w/w sklepach.

Dzieki i pozdrawiam

egzepoznan
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2010-02-23, 15:24
Pojemność akwarium: 160
Imię: Wojciech
Nazwisko: Pietraszczak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Poznań - wieś akwarystyczna

Post autor: egzepoznan » 2010-02-23, 15:30

Witam .
Akurat co do sklepu to na oś.Kosmonautów w Poznaniu można zamówić świetlówki i wszystko co jest Ci potrzebne do akwa , parę rzeczy już tam zamawiałem :)
Dance for Live

ODPOWIEDZ