Białystok

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Arthur
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 2007-03-28, 18:41
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Białystok

Re: Białystok

Post autor: Arthur » 2009-02-20, 16:34

Hmm macie może jakieś jeszcze uwagi na temat AquaelZoo ? Mi osobiście się tam bardzo podoba. Plusy jakie zauważyłem :

-rośliny (spory wybór, co tydzien przychodzi coś nowego warto zaglądać ja wreszcie trafiłem u nich na "heńka" :) )
-możliwość zamówienia akwarium na dowolny wymiar (oczywiście u każdego szklaża da się zrobić to samo nawet taniej ale szklarz nie zrobi nietypowego wymiaru akwa wraz z pokrywa - raczej droga sprawa ale + za możliwość)
-spory wybór rybek (oczywiście są w białymstoku z wiekszym - patrz to samo jak rosliny - Z bratem trafiliśmy u nich na Neolamprologus sexfasciatus gold :) Ostatnio weszły na sklep frontosy.
-Są w stanie zamówić jak to ujął sprzedawca "bardzo duży % ryb dostępnych w sprzedaży w polsce" - nie wiem jak w praktyce ale w teorii niezle to brzmi
-Krewetki - ciagle na stanie mają tylko podstawy jednak widziałem już u nich bieny, red bee, yellowki, i cos tam cos tam red nose - nie pamietam dokladnie :) Podobnie jak z rybami - sciagaja różne gatunki krewetek jednak nie zawsze przyjerzdzaja.

Ogólnie mili ludzie. Pracuje tam teraz Artur (ten człowiek w okularach o którym była mowa wczesniej że był w ZooNaturze) wiec nawet na naprawde trudne zagadanienia można dostać odp. Reszta (naliczylem jeszcze 2 akwarystów) może nie dorównuja wyżej wymienionemu ale ciemnoty nie wciskają. Są też i minusy takie jak niektóre ceny. Ale ogólnie sklep pozytywny.

Nicole
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 2008-03-02, 00:53
Imię: cykmykpyk

Re: Białystok

Post autor: Nicole » 2009-02-20, 17:45

Tak, zgadzam się, super sklep.
Aktualnie zamawiam tam 240l i kupuję paletki :P

Awatar użytkownika
macio
Przyjaciel forum
Posty: 1027
Rejestracja: 2008-01-21, 22:30
Pojemność akwarium: 72
Imię: Maciek
Lokalizacja: Sztabin
Kontakt:

Re: Białystok

Post autor: macio » 2009-02-20, 21:04

Też to potwierdzam. Kupiłem tam piękne kamyczki (podobne do grey mountain / mantenów)
ciekawy korzeń, I obsadę do akwa :) Po ostatnim przeniesieniu Kameleon bardzo się powiększył (akwarystyka / terrarystyka) Jest masa pokarmów, trochę korzeni dużo kamieni do malawi i mnóstwo ryb. Jest tez kilka gatunków krewetek, spory wybór żwirów i podłoży do akwarium oraz sporo roślin (wiedziałem nawet te rzadsze gatunki.).

Ogólnie rzecz biorąc z trzech sklepów w których byłem (Gabi , AquaelZoo, Kameleon) wybrał by się po:

kamienie - AquaelZoo
korzenie - Gabi, AquaelZoo
filtr - Kameleon (wiedziałem cały regał aqua clearów i fluvali)
podłoże - Kameleon
rośliny - Kameleon, AquaelZoo
ryby - Kameleon, Gabi, aquaelZoo (kolejność nieprzypadkowa, zależy po co się idzie we wszytkich warunki są podobne)
krewetki - Kameleon, Gabi, AquaelZoo (kolejność przypadkowa)
preparaty - Kameleon, Gabi
pokarmy - Kameleon
Teraz kostka ;D

Arthur
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 2007-03-28, 18:41
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Białystok

Re: Białystok

Post autor: Arthur » 2009-02-21, 20:27

Dziś znowu odwiedziłem sklepy w Białymstoku. Tzn 2 bo nie chciało mi się jechac do centrum. ZooNature i AquaelZoo. W ZooNaturze byłem z 15 minut i miałem dość, co do wielkości dalej jest jednym z największych. Jednak zauważyłem że wiedza ludzi tam pracujących spada (sam nie jestem ASem w akwarystyce, terrarystyce i reszczie ogólno pojetej Zoologi jednak wiedzaniektórych woła o pomste do nieba). W AquaelZoo byłem z poł godzinki z braku czasu. Mile mnie zaskoczyli stwierdzeniem że są otwarci na wszelkie propozycje. Nie miałem zbytnio czasu na przyglądanie się jednak zauważyłem nowości w kaskadzie w roślinami jak i w akwariach.

PS.dostałem info że szykują się do zrobienia kątka only dla krewetek i ściagniecią wiekszej ilości krewetek nie tylko karłowatych :)

Miraż
Zainteresowany
Posty: 34
Rejestracja: 2008-04-21, 21:31
Pojemność akwarium: 30
Imię: M-¿
Lokalizacja: Okolice Olsztyna

Re: Białystok

Post autor: Miraż » 2009-07-10, 13:17

Wiecie, gdzie można w Białymstoku dostać języcznik australijski?
Byłabym wdzięczna za jakieś wskazówki jak ewentualnie do sklepu trafić. :)

robto
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2009-07-15, 11:20
Pojemność akwarium: 70
Imię: robert
Lokalizacja: B-stok

Re: Białystok

Post autor: robto » 2009-10-29, 22:01

Chce zamówić akwarium u szklarza na Pogodnej 22 czy ktoś robił tam akwa??? Morze jakieś podpowiedzi co do firm? Akwarium 120/40/40. :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Tiger
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 2009-10-24, 12:03
Pojemność akwarium: 0
Imię: frgreqtg
Lokalizacja: cvqerfqe

Re: Białystok

Post autor: Tiger » 2009-11-04, 23:10

Ten na Narewskiej potrafi z jednej ładnej roślinki zrobić 5 :) dlatego tyle ma.
Wiem bo widziałem tego pana w akcji w piątek;)
Pozdrawiam.

Tofifi

Re: Białystok

Post autor: Tofifi » 2009-11-05, 15:11

robto pisze:Chce zamówić akwarium u szklarza na Pogodnej 22 czy ktoś robił tam akwa??? Morze jakieś podpowiedzi co do firm? Akwarium 120/40/40. :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Gorąco go nie polecam ;/ klei niestarannie, silikon odstaje, szyby nie są równo sklejone.

Awatar użytkownika
123patryk
Akwarysta
Posty: 538
Rejestracja: 2010-12-23, 20:35
Pojemność akwarium: 112
Imię: Patryk
Lokalizacja: Białystok

Re: Białystok

Post autor: 123patryk » 2010-12-26, 21:01

najlepszy sklep jest na ryskiej 1 jest tam duży wybór wszystkiego Polecam
Obrazek

Awatar użytkownika
Akwarybka
Moderator
Posty: 3394
Rejestracja: 2007-02-06, 18:51
Pojemność akwarium: 63
Imię: Basia
Nazwisko: Waluś
Lokalizacja: St. Neots, Cambridgeshire
Kontakt:

Re: Białystok

Post autor: Akwarybka » 2010-12-26, 22:02

A ja proszę nie odświeżać tematu sprzed roku. Zamykam.

Zablokowany