Dictionaries24

Białystok

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Arthur
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 2007-03-28, 18:41
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Białystok

Białystok

Post autor: Arthur » 2007-03-30, 19:45

No wiec polecam 2 sklepy zoologiczne :

Pierwszy mieści sie na ulicy Kilinskiego (naprzeciwko muzeum wojska). Jes tam OLBRZYMI wybór akcesorjów dla zwierzakow i zwierzaków. Ryb jest dużo , sa zadbane i zdrowe. Sa tam sprzedawcy kobieta i meżczyzna. Polecam tego pana ma naprawde dużą wiedze i co najwazniejsze nie wciska nam niczego byle tylko sklep zarobił (pani i jednoczesnie szefowej sie zdarza z wiadomych przyczyn :mrgreen: )

Drugi jest na ulicy Pastowskiej (w pawilonie nie od strony ulicy piastowskiej lecz od boiska szkolnego). duzy wybór ryb, sprzedawca miły i znajacy sie na sprawie (jeszcze mi sie nie zarzylo by na pytanie czy moge jakas rybe trzymac z innymi by odpowiedział tak/nie zawsze przynamniej stresci wszelkie za i przeciw).Po roslinki polecam jednak wybrac sie do tego opisanego wyżej (wiekszy wybór)

Marian
Stały bywalec
Posty: 331
Rejestracja: 2006-11-27, 19:31
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Bialystok

Re: Białystok

Post autor: Marian » 2007-03-30, 22:20

Arthur pisze:Pierwszy mieści sie na ulicy Kilinskiego
ja w życiu tam nie kupie więcej nic żyjącego :!:

sprzęt owszem, ceny atrakcyjne, ale ryby tragedia, kto z moich znajomych z innego forum mojego regionu nie kupi tam ryby to zawsze jest chora, nie dość że istnieje ryzyko ze zakazi inne rybki to jeszcze pieniążki idą w błoto, z roślinkami jest podobnie, tyle że tu da się wypatrzyć która jest w dobre kondycji, ale jest ich mało ...

Polecam sklep Wielki Błękit na ul. Słonecznikowej/zielone wzgórza, pierwszy sklep w Białymstoku który zajmuje sie akwarystyka morską, słodkowodną oczywiście też, można zamawiać co się chce i na dodatek mozna liczyc na spore rabaty, sprzęt najlepiej kupować u nich przez sklep internetowy, wtedy jest o wiele niższa cena a odebrać można osobiście co wyklucza koszty przesyłki
Obrazek

Awatar użytkownika
alex321
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 2007-03-23, 20:40
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Bialystok
Kontakt:

Re: Białystok

Post autor: alex321 » 2007-04-19, 12:39

ja polecam sklep zoologiczny harry na ulicy boboli czy jakos tak :)
super ceny duzy wybur ryb oraz akcesori

wnora1
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: 2007-04-05, 17:05
Pojemność akwarium: 240
Imię: Adam
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Białystok

Post autor: wnora1 » 2007-04-23, 19:24

A ja polecam sklep na Narewskiej za rzemieśnikiem w piwnicy, duży wybór roślin rybek (jak na taki lokal) Troche ozdób Polecam Zdrowe ryby, ładnie wybarwione nie co w nie których sklepach

poswix
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 2007-07-21, 21:42
Pojemność akwarium: 30
Lokalizacja: Białystok

Re: Białystok

Post autor: poswix » 2007-08-10, 15:10

wielki błękit to brudasy. wiem, że to brzydko mówić tak o kimś ale jak nazwać kogoś kto o ekstremalnie zaglonowanym akwarium mówi, ze jest super hiper i w ogóle i sprzedaje ludziom zgniłe kryptokoryny (tak jak mi). jedyne co mają dobre to filtry, termometry i inne gotowe produkty, które ciężko jest zepsuć. ;)
za to polecam:
-sklep na Witosa (Auqaflora) jeśli chodzi o rośliny - drogie ale dobre. :)

-sklep na 'piastowskiej' w sumie w adresie on ma Mieszka I - ryby, akcesoria.

Awatar użytkownika
roulette
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 2007-08-27, 11:55
Pojemność akwarium: 32
Imię: Iwona
Lokalizacja: Białystok

Re: Białystok

Post autor: roulette » 2007-08-30, 23:34

A ja zgadzam się z Arthurem ;)
Sklep na Kilińskiego - pan od rybek naprawdę zna się na tym co robi, dużo mi doradził no i tam znalazłam proporczykowce ;) minus - ceny.
Sklep na Mieszka (u Benka) - pan bardzo sympatyczny i jak się pogada to można dostać gratisy przy zakupach :D ogólnie przyjemnie jest.
A na Witosa... sympatycznie, acz drogo ;)
Yes I could give up chocolate, but I'm not a quitter.

Kielonek
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 2007-10-07, 12:15
Pojemność akwarium: 0
Imię: Emil
Lokalizacja: Białystok

Re: Białystok

Post autor: Kielonek » 2007-10-22, 16:48

Ladne dobre roslinki na Ryskiej :) Polecam
a spory wybur ryb na 27 Lipca pod tesko .
Jestem dyslektykiem sorry za bledy

jgkowal
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 2007-11-04, 11:46
Pojemność akwarium: 240
Imię: Jacek
Lokalizacja: Rutki Podlasie
Kontakt:

Re: Białystok

Post autor: jgkowal » 2007-11-18, 19:23

super sklepi sprzedawca na 27 LIpca i na Ryskiej, polecam wszystkim 8-)
Jacek

Awatar użytkownika
Kazio
Akwarysta
Posty: 599
Rejestracja: 2007-07-07, 12:40
Pojemność akwarium: 0
Imię: Kazio
Lokalizacja: Białystok/Wrocław

Re: Białystok

Post autor: Kazio » 2007-12-27, 15:53

sklep na witosa to najwieksi walowciskacze jakich znam.
spotkanie pierwsze.
Sprzedawca wciska mi atmana twierdzac ze to helheim tylko ze pod inna nazwą a JBLe to gówno
spotkanie drógie
sprzedawca wciska mi uniego siedzi facek ktory przystosowuje paletki do rzycia w twardej wodzie i że on nurkował tam dzie paletki żyja i twierdzi ze one niepotrzebuja wcale takiej czystej wody przez co RO jest wogule niepotrzebne. Oraz wciskal mi testy tetry twierdzac ze JBL niesprawdza sie w polskich wodach wodociagowych.

Niemam sily do tego sklepu ja chcem kupic jedno a oni mi wciskaja drógie i niechcą sprzedac tego co ja chcem.


Istnieje coś takiego jak słownik ortograficzny :evil:
Ostatnio zmieniony 2007-12-27, 18:48 przez Kazio, łącznie zmieniany 1 raz.
Twórca wielu złotych ciach. Przynajmniej jest wesoło ;]

Aktualnie akwarysta w uśpieniu... przyczajony tygrys czeka na miejsce i sposobność postawienia baniaka. Z nadzieją na zdobycz większą niż 200l

Awatar użytkownika
Eliza25
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 2007-11-30, 19:31
Pojemność akwarium: 30
Imię: Urszula
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Białystok

Post autor: Eliza25 » 2007-12-29, 16:35

Co sądzicie o sklepie zoologicznym "Dr ZOO" na ul. Warszwskiej (piwnica w rzemieślniku)? Chodzi mi zwłaszcza o tego Pana Sprzedającego :-)

Awatar użytkownika
Kazio
Akwarysta
Posty: 599
Rejestracja: 2007-07-07, 12:40
Pojemność akwarium: 0
Imię: Kazio
Lokalizacja: Białystok/Wrocław

Re: Białystok

Post autor: Kazio » 2007-12-29, 17:39

Kilka razy tam byłem ale trafiałem na jego żonę która niema zadnego pojecia o rybach nawd niemogla mi powiedziec jaki bedzie koszt akwarium.
Twórca wielu złotych ciach. Przynajmniej jest wesoło ;]

Aktualnie akwarysta w uśpieniu... przyczajony tygrys czeka na miejsce i sposobność postawienia baniaka. Z nadzieją na zdobycz większą niż 200l

Awatar użytkownika
Eliza25
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 2007-11-30, 19:31
Pojemność akwarium: 30
Imię: Urszula
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Białystok

Post autor: Eliza25 » 2008-01-02, 12:11

Ja też zawsze myślałam, że to jego żona, ale to współpracownica. Ona faktycznie bardziej od króliczków, myszek itd. Za to tak samo zakręcona jak on, haha.
Sprzedawca może i zna się na rzeczy, ale zakup u niego czegokolwiek bez wysłuchania "kazania" jest niemożliwe. Nie ma też z nim dyskusji, "bo to ON wie najlepiej" i jak masz inne zdanie zbeszta Cię jak ucznia, haha. Ja już podchodzę do tego na miękko, ale jak pierwszy raz byłam w tym sklepie, to wyszłam naprawdę w ciężkim szoku.

Polecam, zajedźcie do "dr ZOO" i wdajcie się w dyskusję ze sprzedawcą, albo po prostu o cokolwiek zapytajcie. Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii ;-)

Awatar użytkownika
chudy321
Akwarysta
Posty: 461
Rejestracja: 2008-01-30, 17:16
Pojemność akwarium: 240
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Białystok

Post autor: chudy321 » 2008-01-31, 20:41

nieradze jechac do dr ZOO w tamtym roku dostalem na urodziny akwa 10 l moze 15 max a w nim odziwo pawiooka wiecie jak sie zszkowalem i to jeszcze zebuy oni sami wybrali a to ta jego wspolpracownica wcisnela ją moim rodzicom twierdząc ze to mała spokojna rybka... załosne..... dobry motyw nie?

Awatar użytkownika
schlingel
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 2008-01-28, 12:43
Pojemność akwarium: 200
Imię: Bartek
Nazwisko: Pêtlak
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Białystok

Post autor: schlingel » 2008-02-04, 00:09

Kazio pisze: sprzedawca wciska mi uniego siedzi facek ktory przystosowuje paletki do rzycia w twardej wodzie i że on nurkował tam dzie paletki żyja i twierdzi ze one niepotrzebuja wcale takiej czystej wody przez co RO jest wogule niepotrzebne.
No to może dla Ciebie być zaskoczeniem ale paletki od dłuższego czasu są z powodzeniem trzymane na wodzie "kranowej" bez żadnej domieszki osmozy. Generalnie 75% ryb pochodzących z chodowli jest już przystosowanych do życia na wodzie wodociągowej.
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

"SPRZEDAWCA Z ZOOLOGA"

Awatar użytkownika
maol
Moderator
Posty: 7898
Rejestracja: 2007-05-25, 14:18
Pojemność akwarium: 200
Imię: Marcin
Nazwisko: Olszewski
Lokalizacja: Łódź

Re: Białystok

Post autor: maol » 2008-02-04, 09:34

Dokładnie. Znam dużą hodowlę paletek jadącą na kranówce. Choć woda z RO rzeczywiście dla paletek zwykle jest wskazana.
Glonojady maja specyficzna skórę którą jak pyszczak liźnie to poprostu mi sie w gębie robi źle.

Złote ciacha come back :)

Zablokowany