Warszawa

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

aquagroup
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2009-11-01, 01:50
Pojemność akwarium: 0
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: internet

Re: Warszawa

Post autor: aquagroup » 2009-11-01, 02:14

Zgadzam się całkowicie.
www.aquaoffice.com.pl

akwarystyka
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2009-11-24, 19:03
Pojemność akwarium: 0
Imię: Joanna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: akwarystyka » 2009-11-24, 19:18

croc pisze:80% Warszawskich sklepów bierze ryby z Arkuszowej. Jak byłem tam (a bywałem często), to w kartonach stały worki z rybami przygotowane do wysyłki, a nich napisane sklepy:
Kakdu: Arkadia, Wileńska, Praga,
Anna Zoo: Złote Tarasy, Galeria Mokotów,
Pyszczak
itd.

Fakt, że jak zaglądałem do sekcji ryb, to dobrego wrażenia to nie robiło, ale tak czy inaczej większośc ryb z importu przechodzi przez tę hurtownię.
Kompletna bzdura, żaden sklep nie bierze ryb z Arkuszowej, dlatego sprzedaje na sztuki w cenach hurtowych. Ryby na arkuszowej - tragedia, nie da sie ukrć. Więc po co pisać bzdury że jest inaczej Reszty nie chce mi sie komentować, bo ci którzy tam byli to wiedzą.

[ Dodano: 2009-11-24, 18:22 ]
pyotr pisze:
jeden pisze:Moim zdaniem jeżeli chodzi o rośliny w Warszawie to tylko Sklep GALAXIAS
ul. Koncertowa 3/5 Warszawa(przy wyjściu metra ursynów).
bylem tam i niczego nie znalazlem, nic nul.
oblazlem ten blok nic, obszedlem okolice nic.
jedyne co znalazlem to 4cm srednicy oparzenie na stopie
wiec krew mnie zalala i poszedlem do leclerca
a lecrec nie jest o 500m z tamtad tylko caly kilometr
wrrr

ale przynajmniej w leclercu kupilem co chcialem ;p
Sklep Galaxias został przeniesiony na ul. Bacewiczówny 2 , 100m od stacjai metra stokosy.
Duża dostawa roslin na poczatku przyszłego tygodnia.
tel do sklepu 600 633 155

bojar
Forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-03-11, 09:25
Pojemność akwarium: 375
Imię: Wojtek
Lokalizacja: W-wa

Re: Warszawa

Post autor: bojar » 2009-11-28, 18:09

Witam.
Czy ktoś może mi podać dokładny adres hurtowni akwarystycznej "ZOO EKSPERT".Wiem,że jest w Ząbkach,ale proszę o dokładny adres.Będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam.

Sagat
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 2009-10-06, 16:06
Pojemność akwarium: 127
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa

Zbiornik i sprzęt

Post autor: Sagat » 2010-01-12, 22:07

Chciałbym zamówić zbiornik 125l na wymiar, pokrywę z tafli szła i belkę oświetleniową oraz pozostały osprzęt.
Proszę o polecenie dobrego sklepu, najlepiej w oklolicach Służewia lub Ursynowa.

BOBik
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 2010-01-27, 17:34
Pojemność akwarium: 112
Imię: marta
Lokalizacja: wola

Re: Warszawa

Post autor: BOBik » 2010-01-29, 00:11

jesli chodzi o kupno sprzetu to polecam sklep zebra zoo w józefowie- kupilam tam calkiem tanio filtr Eheim classic. OBSŁUGA BAARDZO MIŁA

szafki na arkuszowej. mimo zamieszania panujacego w sklepie ceny maja najkorzystniejsze. Trzeba jednak poczytać opinie o sklepie wystawione na allegro-cos w tym jest. Kontakt telefoniczny bardzo ciężki- najlepiej kupowac towar osobiście i bez zamiawiania.

ryby kupowałam głównie w kakadu (arkadia, złote tarasy, wola park) uwazam że wszędzie panuje przerybienie i to potworne! Jednak rybki byly zdrowe mimo to i bez kwarantanny.

W najblizszych dniach jade na Radzyminska- maja najwiekszy wybór ryb a ceny warszawskie.... dopiero pare lat temu sie zorientowalam ze fryzjerzy czy co gorsze koncerty w innych miastach bywaja tańsze, wiec chyba żyjąc tu można się przyzwyczaić :)
BOBik

sum
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 2009-09-01, 00:28
Pojemność akwarium: 126
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: warszawa

Re: Warszawa

Post autor: sum » 2010-01-29, 09:52

Iquitos otworzył nowy sklep na Gocławiu,ul. Rechniewskiego 12.Większość zna tą firmę więc nie będę pisał o nich.Niemniej jednak zakupy sprzętu,pokarmów itp.ze względu na ceny stanowi atrakcyjną alternatywę.
Młoda obsługa nie jest jeszcze skażona syndromem"iquitosa"(czyt.brak zainteresowania klientem) :D

ppp92
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2010-07-24, 21:16
Pojemność akwarium: 0
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: ppp92 » 2010-07-24, 21:21

polecam dobry sklep akwarystyczny na sekundowej 1 na terenie jakiś magazynów nazwa A&P group są na allegro pod nickiem anatech i anusia 1701, obsługa miła i niskie ceny

Linf
Akwarysta
Posty: 504
Rejestracja: 2009-06-28, 20:33
Pojemność akwarium: 0
Imię: Jakub
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: Linf » 2010-07-24, 22:05

To jak wszyscy coś polecają to i ja coś polecę :D Akwarium-Hobby na Solidarności sklepik istnieje jak jeszcze byłem szczawikiem i chodziłem tam z ojcem.Tradycję ma długą a i sprzedawcy oraz sam właściel mają ogromną wiedzę na temat akwarystyki a i nie wciskają nikomu nic na siłę.Mają duży wybór Apisto także WF oraz wiele innych ciekawych ryb.
Loża Szyderców

Chik01
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 2010-09-17, 15:22
Pojemność akwarium: 450
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Milanówek

Re: Warszawa

Post autor: Chik01 » 2010-12-27, 11:40

Odradzam sklep na arkuszowej, ryby chore, w każdym zbiorniku kilka zdechłych na dnie leży, nikt tego nawet nie sprząta....Jedyny plus - miła obsługa.

katherinaaa
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2011-01-17, 13:25
Pojemność akwarium: 0
Imię: Kasia
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: katherinaaa » 2011-01-17, 13:59

Witam
Chciałam polecić mieszkańcom Warszawy i okolic centrum kamienia "Brzozowy Raj".
Nie jest to sklep stricte akwarystyczny, ale można dostać tam kamienie, żwiry czy korzenie w bardzo atrakcyjnych cenach! Bardzo duży wybór kamienia, miła i przede wszystkim kompetentna obsługa plus ceny dużo niższe niż w innych podobnych punktach. Sklep ten umiejscowiony na dużym ładnym placu, to latem piękne miejsce, do obejrzenia największe w Warszawie ekspozycja-oczka wodne itp. Punkt jest otwarty cały rok- również zimą, wszystko do obejrzenia pod dachem- nie ma obawy przed zaspami ;)
Polecam serdecznie
http://brzozowyraj.pl/
tel. 608 895 477

(Punkt znajduje się w przy warszawskiej miejscowości Opacz Kolonia; dla zmotoryzowanych bardzo łatwy dojazd np. Alejami Jerozolimskimi, jeśli ktoś preferuje komunikację miejską kilkadziesiąt metrów od centrum jest przystanek kolejki WKD, oraz przystanki autobusów 207 oraz 177)

Obrazek

ODPOWIEDZ