[Gdańsk] Sklep Zoo na Osiedlu "Fosha"

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
morgan
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-06-14, 21:06
Pojemność akwarium: 120
Imię: Robson
Lokalizacja: Ten Swąd ?
Kontakt:

[Gdańsk] Sklep Zoo na Osiedlu "Fosha"

Post autor: morgan » 2008-06-24, 20:41

Kiedyś jadąc do sklepiku zoo zobaczyłem znak pokazujący inny sklep . "-Co mi tam" , pomyslałem . I zachwalam do dzis bo chodze do tego sklepu codziennie . Max przerwa trwała 3 dni . Zacznijmy od tego że są tam rybki idealne dla nowego akwarysty - Piękne Gupiki w niskiej cenie . Są tam również ryby dla zaawansowanych jak Paletki . Ale gwoździem programu jest akwarium 720 Litrów . Są tam ryby tak wielkie i wspaniałe jak np. Duch , że chodząc po sklepie ciągle mój wzrok wisi na akwarium . W sklepie jest dwóch sprzedawców . Pan Kazimierz (pseudo : Dziadziuś xD) I Pani X (nie znam imienia ) chyba żona Pana Kazika . Obydwoje świetnie znają się na akwarystyce i są bardzo sympatyczni . Raz z dziadkiem przegadałem 1,5 godziny :D

Po co piszę o zwykłym osiedlowym sklepiku?? Bo jest mały ale wielki . Sklepy takie jak ten w "żanie :D" , Madisonie i na Matarni są guziczkiem w porównaniu do tego . Dlaczego?? Ceny Panowie , ceny ! (no i Panie też :D )

Naprawde polecam sklep . Potem podam dokładny adres . Zapomniałem dopisać że jest tam dość Sporo ładnych korzeni , roślinek i bardzo dużo przedmiotów typu - pokarmy , preparaty uzdantniające Ph i tym podobne .
Wiem że nic nie wiem ale kiedyś się dowiem.

frugo
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 2007-11-01, 15:55
Pojemność akwarium: 0
Imię: krzysztof
Lokalizacja: gdańsk

Re: [Gdańsk] Sklep Zoo na Osiedlu "Fosha"

Post autor: frugo » 2008-08-03, 14:29

dokładnie rewelacyjny sklep i ta obsługa zawsze się dogadasz

daroo
Stały bywalec
Posty: 369
Rejestracja: 2008-04-10, 23:59
Pojemność akwarium: 30
Imię: Darek
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Gdańsk] Sklep Zoo na Osiedlu "Fosha"

Post autor: daroo » 2008-10-01, 15:41

na jakiej to ulicy się mieści?
tak na marginesie - "Focha"

ODPOWIEDZ